לא רק ארה”ב: המדינה הבאה שצפויה להודיע על פטור מוויזות לישראלים

לארוז מזוודות? השגריר באו”ם גלעד ארדן, חשף כי ישראל צפויה לקבל בקרוב פטור מוויזה לקאריביים. בציוץ שהעלה, ציין ארדן כי קיים שיחה בנושא עם ראש ממשלת אנטיגואה, אחת המדינות השוכנות בשטח הקאריביים. 

צעד נוסף בדרך לפטור מוויזה: אושר החוק שייתן לארה”ב גישה למאגר טביעות האצבעבשורה לישראלים: צעד חשוב הושג בדרך לפטור מוויזה לארצות הברית

“אתמול נפגשתי עם גסטון בראון, ראש ממשלת אנטיגואה ברבודה, אחת המדינות הכי יפות באיים הקאריביים. בשנה האחרונה קידמנו מאוד את היחסים עם אנטיגואה ברבודה ואתמול הודיע לי ראש הממשלה בראון, שלפי בקשתנו, בחודש הקרוב, הוא יעביר החלטה על פטור מוויזה לישראלים שמגיעים לנפוש בחופים המדהימים של אנטיגואה”, כתב השגריר.

כמו כן, ארדן הודה לבראון על הפעילות באו”ם והזכיר פעם נוספת את סוגית הוויזה לארצות הברית: “שוחחנו גם על הידע והטכנולוגיות שבאמצעותן נסייע לארצו להתפיל מי ים ולהגדיל את משאבי המים והודיתי לו על ההיעדרות של ארצו מאירוע החרפה של ה״נכבה״ שהתקיים באו״ם. ביקשתי ממנו שימשיך לשפר את דפוס ההצבעה שלהם בנושאים הקשורים לישראל. אני אמשיך לחזק את מעמדה של ישראל באו״ם בכל דרך אפשרית ואני מקווה שבקרוב, יושלם גם המהלך שהתחלנו בו, למתן פטור מויזה לארה״ב”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes