יש לכם בגדים עם כתמים? גורו הניקיון חשפה כיצד מסירים אותם בקלות

יש לכם בגדים עם כתמים עקשניים שמתחבאים במעמקי הארון שלכם? זה הזמן להוציא אותם ולנסות את הטריק של ניקול ג’אקוס, ששיתפה באינסטגרם ובטיקטוק שלה שיטה לניקוי כתמים קשים מהבגדים. ניקול הדגימה מה היא עושה לפני הכנסת הבגד למכונת הכביסה והסבירה: “השארה של כתם על בגד היא אחת משגיאות הכביסה הגרועות ביותר שאני עושה – במיוחד כשהיא על הסווטשירט האהוב על הילדים שלי. כך תוציאו את הכתם – גם אם כבר ייבשתם את הפריט במייבש! אני הולכת להדגים את השיטה שלי על שני כתמים: אחד הוא כתם שמן ואחד הוא כתם בטטה”.

אז מה עושים? כל מה שאתם באמת צריכים זה סבון נוזלי לניקוי כלים כדי לגרום לבגדים האהובים עליכם להיראות כמו חדשים.

עוד שיטות להסרת כתמים

כך תסירו כל כתם קשוח מבגד עם שני מרכיבים בלבד שכבר יש לכם בבית

כך תסירו כתמי קפה מבד לבן – בלי אפילו צורך לשפשף

ניקול הסבירה: “קחו סבון כלים, שימו רק טיפה אחת על הכתם והתחילו לשפשף בעדינות את הנוזל עם האצבע. סבון כלים הוא חומר פעיל שטח ולכן הוא הופך את הכתם למסיס במים. לאחר מכן ערבבו יחד עוד טיפה של סבון כלים עם מים חמים ובעזרת כפית שיפכו את התערובת על הכתם ושפשפו שוב. תנו לזה לשבת ככה לפחות 20 דקות ואז שפשפו מעט אבקת כביסה רגילה לתוך הכתם ועבדו אותה בזהירות ועדינות לתוך הבד”.

לאחר מכן תוכלו לשטוף את הבגדים במכונת כביסה כרגיל, אבל מים קרים עובדים הכי טוב”, הוסיפה ניקול..

ניקול לקחה שני סווט’שירטים של הבנים שלה. אחד עם כתמי שמן ואחד עם כתמים של תפוח אדמה. היא ניקתה אותם בשיטה הזו והוכיחה שהם יוצאים ממכונת הכביסה נקיים לגמרי. העוקבים והעוקבות אהבו את הטריק שלה ואחת מהן כתבה לה: “זה ממש עובד! שפשפתי את הבגד גם עם סודה לשתייה ושמתי טיפה סבון כלים על הכתם. הסודה לשתייה עוזרת לספוג את השמן”.

“השתמשתי בזה על חולצה לבנה וזה עבד”, כתבה עוקבת נוספת, “זה היה כתם ישן. כבר כמעט זרקתי את החולצה לפח”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes