ניהלה רשת של בתי זנות: אלופת האתלטיקה הישראלית הורשעה בסרסור

שופט בית משפט המחוזי בתל אביב, מרדכי לוי, הרשיע היום (חמישי) את המדאם סבטלנה גנזדילוב, בעבירת סרסרות למעשי זנות וכן בעבירות של גרימה לאדם לעזוב את מדינתו לשם עיסוק בזנות וביצוע עבירות מס במיליוני שקלים והלבנת הון.

על פי כתב האישום, גנזדילוב, תושבת רמת גן שייצגה בעבר את ישראל בשלוש אליפויות עולם ובשתי אליפויות אירופה ואף שימשה כמאמנת, ניהלה במשך חמש שנים רשת בתי עסק לעיסוק בזנות, בדירות שונות ברחבי גוש דן והשרון, בהן העסיקה נשים מהארץ ומחו”ל במתן שירותי מין.

לפי האישום, היא קשרה קשר עם גורמים מחוץ לישראל לגרום לנשים לעזוב את מדינתן לשם עיסוק בזנות, ובמהלך 2020-2019 הובאו לישראל ארבע נשים לצורך זה. בגין כל אישה שהגיעה ארצה ועסקה בזנות, העבירה הנאשמת עמלה בסך אלף דולר למתווכים בחו”ל. היא העסיקה את הנשים במשמרות ארוכות של 13-12 שעות ברציפות, מדי יום, במשך 6 ימים בשבוע במתן שירותי מין, תוך שהיא לוקחת לעצמה חלק נכבד מדמי האתנן שהרוויחו הנשים.

הנשים היו מבצעות בלקוחות עיסוי שבוצע כאשר הלקוח עירום והאישה בעירום, וזאת במשך כ-40 דקות ובתמורה ל-250 שקלים, מתוכם העבירה האישה 150 שקלים לנאשמת. לעיתים, כאשר קיבלו הנשים “טיפים” מלקוחות מרוצים, דרשה הנאשמת את חלקה בו, שהיה לרוב גדול מחלקה של האישה.

השופט מרדכי לוי שהרשיע אותה בכל הסעיפים ציין בהכרעת הדין כי חומר הראיות שהובא על ידי המאשימה כלל ראיות למכביר, ומסוגים שונים המפלילות את הנאשמת. בין היתר, עדויות מהימנות של מספר רב של מעסות ושל פקידות שעבדו אצל הנאשמת בעסק שניהלה בדירות, למתן שירותי עיסוי אירוטי הכולל הבאת הלקוחות לפורקן מיני על ידי המעסות תוך עיסוי איבר המין שלהם, המכונה “בודי מסאז'”.

הנאשמת גרמה לארבע מהמעסות לעזוב את מדינתן לשם העסקתן אצלה במתן שירותי זנות, כמו כן, ישנן עדויות מהימנות של עדים נוספים מטעם המאשימה וראיות של לקוחות אחדים וזאת לצד אמירות מפלילות שאמרה הנאשמת עצמה לחלק מהעדים בשיחות שנקלטו בהאזנות סתר, ולצד חלק מהתוכן של התכתבויות בזמן אמת בין העדים/ות, אשר מפלילות את הנאשמת – ראיות המשתלבות אלה באלה והמפלילות את הנאשמת באופן המוכיח את אשמתה בכל העבירות שיוחסו לה מעבר לכל ספק סביר.

מנגד, העדות היחידה שהובאה על ידי ההגנה במשפט הייתה עדותה הבלתי מהימנה של הנאשמת, אשר גם הייתה עדות מיתממת, מתחכמת ומתחמקת, שכללה הסברים בלתי מהימנים ובלתי סבירים, שלא עלו בקנה אחד עם הראיות המפלילות הרבות שהובאו כאמור על ידי המאשימה.

עוד כתבות ישראל היום

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes