ההצתה והתאונה העצמית בירושלים: “זה מחריד, אין להם משפחה בארץ”

האישה שהוצתה אתמול (רביעי) על פי החשד על ידי בן זוגה לשעבר, שנהרג לאחר מכן בתאונה עצמית, מאושפזת במצב קשה, מונשמת ומורדמת ביחידה לטיפול נמרץ בהדסה עין כרם.

לבני הזוג לשעבר אין קרובים בארץ. אגף הרווחה של עיריית ירושלים העביר את שני ילדיה הקטנים של האישה למשפחת אומנת חירום של משרד הרווחה. בתה הקטנה של האישה הייתה בגן הילדים הסמוך לבניין בזמן שבו התרחשה ההצתה המזעזעת, שגרמה לפציעתה הקשה של אימה.

האישה מתגוררת בקומה האחרונה בבניין ברחוב מרגלית בשכונת גילה בירושלים. אברהם שמולביץ׳, השכן של האישה שהוצתה, תיאר ל״ישראל היום״ את האירוע המחריד: ״ישבתי בדירה שלי ופתאום שמעתי צעקות נוראיות מהסלון. רצתי לסלון וראיתי את השכנה שלנו על הרצפה צועקת: ׳שרפו אותי, שפכו לי בנזין על הפנים׳. לא זיהיתי אותה כי הפנים שלה היו שרופות. התקשרתי מייד למשטרה וביקשתי שיזמינו גם אמבולנס. היא נשרפה בראש. ראיתי פנים שחורות ממש ומשהו כמו חבל על הצוואר שלה. היו גם אזיקי פלסטיק על הרצפה. זה נורא. איך הוא היה יכול לעשות את זה, לאימא של הילדים הקטנים שלו, לאשתו לשעבר?״

שמולביץ׳ הוסיף כי: ״הם התגרשו לפני שמונה חודשים. זה הגיע בהפתעה מוחלטת. אישה צעירה שעלתה מרוסיה לפני כעשר שנים. היא יחידה בארץ. אין לה משפחה בישראל״.

אחת השכנות בבניין, שהייתה גם היא עדה לאירוע הטראגי, תיארה את הזוועה: ״זה היה נורא. היא גרה מעליי וראיתי את מה שהיה. הראש שלה היה שרוף. זה היה מזעזע. לא היה לנו מה לעשות. הזעיקו אמבולנס שבא והם טיפלו בה. היא אישה כל כך טובה וצעירה. יש לה שני ילדים קטנים. אני בוכה בגלל המקרה הזה״.

סמוך לבניין שבו אירעה ההצתה ממוקם גן ילדים שבו נמצאת גם בתה הקטנה של האישה שהוצתה על פי החשד. אחת הנשים העובדות בגן נראתה המומה מהאירוע הקשה ואמרה: ״היא אישה טובה ופשוטה. הילדה שלה בגן ויש לה ילד נוסף. זו טרגדיה נוראה״.

לנה, אחת השכנות, נראתה המומה: ״זה מחריד. לא מצליחה לעכל את זה. היא בת 32, מקסימה וכל כך יפה עם פנים מאירות ועיניים ענקיות״.

עוד כתבות ישראל היום

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes