29 שנות מאסר לתומר אלפסי שרצח את נדב בוחניק ז”ל

בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר היום (שלישי) על תומר אלפסי 29 שנות מאסר בפועל ו-18 חודשים מאסר על תנאי ו-258 אלף שקל למשפחתו של המנוח נדב בוחניק ז”ל.

אלפסי (24 כיום, 22 בעת הרצח) הורשע ביולי אשתקד. על פי עובדות כתב האישום, בפברואר 2020 אלפסי נסע עם רכבו באשדוד ועקב אחרי בוחניק שנהג על אופנוע. כאשר הצליח להתקרב אליו פגע בו בעוצמה באופן מכוון. מעוצמת הפגיעה, האופנוע התרומם באוויר ונזרק אל הכביש. בעודו מוטל על הכביש, הסתובב עם רכבו ודרס אותו. אלפסי לא הסתפק בכך, יצא  מהרכב והכה אותו בכל חלקי גופו. אז, כאשר בוחניק פצוע ומדמם, דקר אותו באמצעות סכין שלוש דקירות בחזה ובבטן ונמלט מהמקום, על פי החשד בסיוע של קרובי משפחה.  

בוחניק לחץ בידו על פצע הדקירה בבטן, הצליח לחצות את הכביש ועלה במדרגות המובילות אל הכניסה למרכז “טופז”, שם הבחין בעובדת מקומית. בוחניק ביקש ממנה לסייע לו ללחוץ על מקום הדקירה, היא הזעיקה את כוחות ההצלה, פשטה את הסריג שלבשה כשהיא מנסה באמצעותו ללחוץ על מקום הדקירה ולעצור את הדימום. למרות זאת ובשל חומרת הפציעות, עד להגעת כוחות ההצלה הוא מת מפצעיו. זמן קצר לאחר האירוע אביו של אפלסי נפצע קשה בניסיון חיסול.

ליליאן בוחניק, אימו של נדב ז”ל אמרה לאחר גזר הדין: “שום דבר כבר לא יחזיר לי את נדב, אבל אני פה להשמיע את הקול שלו. אי אפשר לנשום לרווחה, סוף מעשה במחשבה תחילה. תודה לבית המשפט”.

עוד כתבות ישראל היום

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes