שיפור במצב האב שילדיו נרצחו בפיגוע בשכונת רמות: “ער ומתקשר עם סביבתו”

מצבו עדיין מוגדר קשה, אך אברהם פלאי התעורר והוא מתקשר עם סביבתו. שני בניו, אשר ויעקב בני 6 ו-8, נרצחו בפיגוע הדריסה ב-10 בפברואר. הוא אושפז בבית החולים הדסה עין כרם, ולא יכול היה להגיע ללוות אותם בדרכם האחרונה

בבית החולים הדסה עין כרם חל היום (שני) שיפור במצבו של אברהם פלאי, אביהם של יעקב ישראל ואשר פלאי שנרצחו בפיגוע בשכונת רמות. אברהם נפצע בפיגוע באורח קשה פציעתו ומאז עבר מספר ניתוחים. מנהל היחידה לטיפול נמרץ בבית החולים, פרופ’ ורנון ואן הירדן, עדכן כי לאחר שהיה מורדם ומונשם במשך כמעט שלושה שבועות, פלאי ער והוא מתקשר עם סביבתו, אך מצבו עדיין מוגדר קשה.

ביום שישי, ה-10 בפברואר, המחבל חוסיין קראקע, תושב עיסאוויה, התנגש עם רכבו בתחנת אוטובוס בצומת רמות שבצפון ירושלים וחוסל על ידי שוטרים שהגיעו למקום. האברך אלתר שלמה לדרמן, ושני האחים יעקב ישראל ואשר פלאי מצאו את מותם בפיגוע. פציעתו של אב המשפחה, אברהם, הוגדרה כ”בינונית” בתחילה, אך הוא נותר מאושפז בבית החולים ולא השתתף בלוויית בניו.

“אני מרגישה שהאסון שקרה לנו זה אסון של כל עם ישראל”, אמרה ל-ynet אחרי הלוויה האם דבורה פלאי, שנמצאת בהיריון מתקדם. “אנחנו מרגישים את השותפות של כולם, את האכפתיות של כולם. ההרגשה היא ששני הילדים האלה שנלקחו הם הילדים של כל העם. זו הרגשה שקצת עוזרת לנו בהתמודדות”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes