עלייתו ונפילתו של השקל

עד לא מכבר היה השקל אחד המטבעות היציבים בעולם. בשבוע שעבר, ברקע החשש מהרפורמה המשפטית, הערך שלו נשחק, והציף לא מעט תהיות. האם אנחנו צריכים להתחיל לדאוג לחסכונות שלנו? ומי דווקא מרוויח בארץ משקל חלש? | האזינו לפודקאסט החדשות היומי

false false

האזינו לפרק של הכותרת – פודקאסט החדשות היומי של ynet. והפעם: כך נחלש השקל החדש, אחד המטבעות היציבים בעולם.

בשבוע שעבר השקל רשם שיא שלילי של שלוש שנים, ושערו עמד על 3.7 אל מול הדולר. מדובר בזינוק של כ-30 אגורות ביחס לשערו היציג בחודש האחרון, וקפיצה של 10 אגורות ביחס לשערו מיום שישי האחרון. יחד עם רועי גרון, מגיש הפודקאסט “כשבגרוש היה חור”, ואורי גרינפלד, אסטרטג ראשי בפסגות ומגיש הפודקאסט “מנועי הכסף”, צללנו לסיפורו של השקל – איך נחלש באופן כל כך דרסטי אחד המטבעות היציבים בעולם בשנים האחרונות? מה זה אומר על הכלכלה הישראלית? האם אנחנו צריכים להתחיל לדאוג לחסכונות שלנו? ומי מרוויח מהיחלשות השקל? האזינו לפרק.

בכל יום שרון כידון, ישי שנרב ויואב רבינוביץ בוחנים עם כתבי ynet ו”ידיעות אחרונות”, לצד מומחים ופרשנים, את הנושאים הבוערים שעל סדר היום. אתם מוזמנים להאזין לנו כאן ב-ynet, ולעקוב אחרינו בלחיצה על אחת מהאפליקציות שמתחת לנגן, או בכל מקום אחר שבו אתם נוהגים לשמוע פודקאסטים. בכל מקרה את כל הפרקים תוכלו למצוא כאן: עמוד הבית של הכותרת – פודקאסט החדשות של ynet.

false

מחפשים המלצות האזנה או רוצים להמליץ על פודקאסטים שאתם אוהבים? הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו פודקאסט להמונים 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes