איך יודעים כמה מפגינים באמת השתתפו בהפגנה?

זה הפך למסורת – בבוקר שאחרי הפגנה מתווכחים כמה הגיעו להפגין. המארגנים תמיד מגזימים, המתנגדים מקטינים, והמשטרה כבר לא מוכנה להכריע. איך אפשר לדעת כמה היו בהפגנה? למה זה חשוב? מדוע המשטרה לא מתערבת? וכמה באמת השתתפו בהפגנות הגדולות בישראל? | האזינו לפודקאסט החדשות היומי

false false

האזינו לפרק של הכותרת – פודקאסט החדשות היומי של ynet. והפעם: מי קובע או בכלל יודע כמה מפגינים הגיעו להפגנה?

לכל שבת יש מוצאי שבת, ולכל הפגנה יש את הבוקר שאחריה. שבו, יש כבר מסורת של ויכוח תפל אבל מסעיר – כמה מפגינים הגיעו? בשנים האחרונות כבר יש טכנולוגיות מתקדמות שיודעות למדוד את מספר המפגינים – אבל הוויכוח עדיין קיים ונותר ללא הכרעה חד-משמעית.

יחד עם עופר גרינבוים לירון, מנכ”ל חברת CROWD SOLUTIONS ומומחה בניהול תנועת קהל, וניצב בדימוס אהרון אקסול, לשעבר מפקד מחוז תל אביב, ניסינו להבין איך מדדו עד עכשיו כמה אנשים הגיעו להפגנה? מה המשמעות של המספר הזה? למה המשטרה כבר לא מפרסמת את ההערכות שלה? וכמה באמת הגיעו להפגנות הגדולות בהיסטוריה של המדינה? האזינו לפרק.

בכל יום שרון כידון, ישי שנרב ויואב רבינוביץ בוחנים עם כתבי ynet ו”ידיעות אחרונות”, לצד מומחים ופרשנים, את הנושאים הבוערים שעל סדר היום. אתם מוזמנים להאזין לנו כאן ב-ynet, ולעקוב אחרינו בלחיצה על אחת מהאפליקציות שמתחת לנגן, או בכל מקום אחר שבו אתם נוהגים לשמוע פודקאסטים. בכל מקרה את כל הפרקים תוכלו למצוא כאן: עמוד הבית של הכותרת – פודקאסט החדשות של ynet.

false

מחפשים המלצות האזנה או רוצים להמליץ על פודקאסטים שאתם אוהבים? הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו פודקאסט להמונים 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes