רגע, מה? האירוע שאיחד את רותם סלע, בן אל תבורי וקים קרדשיאן

שבוע האופנה של מילאנו נמצא בשיאו ובין כל התצוגות שם, בלטה במיוחד תצוגת האופנה של דולצ’ה וגבאנה שמשכה אליה פאשניסטות מכל רחבי העולם, אבל בעיקר בגלל שאל האירוע הנוצץ הגיעה לא אחרת מאשר קים קרדשיאן

קרדשיאן התלוותה לאירוע באופן אישי על ידי מעצבי המותג דומניקו דולצ’ה וסטפאנו גבאנה, אולם לראות את קים באירועים כאלו, אלה לא חדשות מרעישות במיוחד, כי בכל זאת מדובר באישה הכי משפיעה בעולם היום. אז TMI ישמחו דווקא להפתיע אתכם, כי חוץ מקרדשיאן, לתצוגה היוקרתית הוזמנה גם רותם סלע שלנו, שהגיעה לבושה בטוטאל לוק של המותג. סלע המשיכה את היום שלה בתצוגה נוספת של misonni והעלתה סטורי’ז שגרמו לנו לתלוש שערות מרוב קנאה.

אבל לזה באמת שלא ציפינו. מלבד קרדשיאן וסלע (TMI עוד מתרגלים לעובדה שהם כותבים “רותם סלע וקים קרדשיאן” באותו משפט), אל התצוגה של דולצ’ה וגבאנה הגיע גם בן אל תבורי. כן כן, בן אל תבורי. הזמר שעבר לגור בארצות הברית וירד מתחת לרדאר, מנהל בשנה האחרונה זוגיות צמודה עם הסטייליסטית האישית של קים, דני לוי, והוא התלווה אל השתיים לשבוע האופנה במילאנו כשהוא לבוש כולו באוברול מנומר מבית המותג. 

השבוע האחרון היה סוער במיוחד עבור תבורי, שהעלה סטורי עם עקיצה אל עבר השותף לשעבר סטטיק לאחר פרסום הפרומו לסרט החושפני שלו ששודר בקשת 12. מאז, הוא כבר הספיק להעלות סטורי נוסף בו הוא מברך על האלבום החדש אבל הוריד פולואו מסטטיק, ואתם כבר יודעים מה זה אומר בימינו. 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes