בדרך לפריז 2024 MIX ZONE – סדנת התקשורת של הוועד האולימפי בישראל

הוועד האולימפי בישראל השיק ביום חמישי ה-23.2, סדנת תקשורת ייחודית אשר תלווה את הספורטאים האולימפיים בדרך לפריז 2024. כחלק מהאסטרטגיה אותה מוביל הוועד האולימפי בישראל בכל הקשור למתן כלים פרקטיים לספורטאים, הסדנה תתמקד בתחום התקשורת כהכנה מקצועית בזירה זו לטובת הכרות, תרגול ומקסום יכולות אישיות. מדובר בסדנת בוטיק אשר תתקיים מספר פעמים לאורך השנה וחצי הקרובות, בה ישתתפו בכל פעם ספורטאים אחרים במטרה לאפשר לכמה שיותר ספורטאים לרכוש מיומנויות חשובות אלו. לטובת הנ”ל, חבר הוועד האולימפי בישראל לשחקנית התיאטרון, טלוויזיה וקולנוע, מומחית לשפת גוף ובימאית ורד פלדמן וביחד נבנו תכני הסדנה.

בסדנא נחשפו הספורטאים האולימפיים למיומנויות כגון קריאת שפת גוף ושימוש נכון בה, במטרה ללמד שימוש נכון בראיונות בתקשורת, דיוק מסרים, השגת מטרות, תקשורת בינאישית, כחלק מהיומיום שלהם כספורטאים אולימפיים.

הוועד האולימפי בישראל הוא ארגון רב ממדי אשר לצד הובלת הספורט ההישגי, מוביל פעילות ענפה בתחומי החינוך, החדשנות, השיווק והמדע. כל אלה מתקיימים בהתאם למפת הדרכים של הוועד האולימפי הבינלאומי אשר מהווה מצפן להשגת כלל היעדים באסטרטגיית הארגון. תוכניות לפיתוח וטיפוח ספורטאים נמצאות על סדר היום של הוועד האולימפי ומטרתן להעצים את הספורטאים בדרך המשלבת ספורט, ערכים וחברה.

בסדנה הראשונה שנפתחה הבוקר השתתפו: אתלטיקה : בלסינג אפריפה, גירמה ארמה,יונתן קפיטולניק, ג’אמל עבדולמאד’ג, תחלוויני מלקה, משחייה + שחייה אומנותית : מתן רודיטי אריאל נשיא, , שלי בובריצקי,,טאקוונדו: דנה אזרן () , נמרוד קריביצקי , רבקה באייך אסף יסעור, טריאתלון שחר שגיב.

סיוון פישלר, מנהלת השיווק והפיתוח העסקי של הוועד האולימפי בישראל: “כחלק מהאחריות של הוועד האולימפי בישראל להוביל את המשלחות האולימפיות תחת מניפה מקצועית בכל הזירות, אנחנו דואגים לכל אורך הדרך לעטוף את הספורטאים בכלים פרקטיים שהם בסוף גם כלים לחיים. בעולם בו מערך התקשורת והדרך בה אנחנו נגשים אליה הינו חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, אנחנו שמחים לתת לספורטאים את הכלים להתמודדות נכונה ומקצועית שתקל עליהם בשיח התקשורתי לקראת המשחקים בפריז 2024 ובכלל ככלי פרקטי לחיים.”

ירדן הר לב, ראש מערך החינוך של הוועד האולימפי בישראל: “אחד היעדים המרכזיים של הוועד האולימפי הבינלאומי הוא לתמוך בוועדים האולימפיים במיצוב מעמדם של הספורטאיות והספורטאים בלב התנועה האולימפית. מעצם היותם מודלים לחיקוי, הספורטאים משמשים סוכני שינוי של החברה הישראלית ואף יותר מזה. כל אחת ואחד מהם הוא שגריר של המדינה ותפקידנו בוועד האולימפי בישראל, ביחד עם ועדת הספורטאים, הוא לסייע להם לממש שליחות חשובה זו בדרך הטובה ביותר ובהלימה לערכים האולימפיים.”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes