5 מניות צריכה שאינה מחזורית עם ההכנסה הגבוה ביותר בשנה האחרונה.

חברות ברשימה זו הציגו תשואות גבוהות מהתוצאות הרבעוניות של השנה הקודמת.

רשימה זו ביצעה -29.09% בשנה האחרונה. בהשוואה, Tel Aviv 35 Index הוא -11.94% במהלך אותה תקופה. ביתא הרשימה זו, שהיא מדיד של תנודתיות, היא נמוך במידה מסוימת ב- 0.53. ביתא הרשימה מחושבת באמצעות ביתא ממוצעת משוקללת באופן שווה של ניירות הערך ברשימה זו.

ביצועי הרשימה מחושבים באמצעות שיטת שקלול שווה. רשימה זו נוצרת על-ידי סריקת האינטרנט ושימוש באלגוריתמים שלנו כדי לכלול ניירות ערך שעשויים להיות רלוונטיים לנושא. הרשימה מיועדת להיות חינוכית וכוללת ניירות ערך שעשויים להתאים לרשימת צפייה. היא אינה מיועדת למטרות השקעה או מסחר. Microsoft אינה ממליצה להשתמש בנתונים ובמידע שסופקו כבסיס לקבלת החלטות להשקעה.

שלמה א אנגל בע”מ

ANGL. שלמה א אנגל בע”מ היא חברה שבסיסה בישראל, הפעילה בתחום עיבוד המזון. החברה מחזיקה ומפעילה ארבע מאפיות, המייצרות לחם פרוס, לחם מחיטה מלאה ולחם דגנים, חלות, פיתות, לחם קל/ללא סוכר ולחמניות מסוגים שונים. כל מוצרי החברה קיבלו הכשר תחת ארגון OU ותחת השגחת הבד”ץ. מאפיות החברה מספקות פתרונות לרשתות סופרמרקטים, קייטרינג, מסעדות, יצרני מזון, חנויות כריכים ובתי קפה. החברה מספקת גם מוצרי מאפה קפואים. מותגי הקמעונאות של החברה כוללים את מאפיות אנג’ל, את המותג אנג’ל עינן, המותג אנג’ל צרפתי ולחמניות של אנג’ל לילדים.

שיעור הגידול הרבעוני בהכנסות נטו בשנה שעברה של החברה היא 5362.15, מה שהופך אותה למניה המדורגת 1st ברשימה זו.

Salomon A Angel Ltd. הוא +5.33% במהלך החודש האחרון ו- -16.69% במהלך השנה האחרונה, ביצוע גבוהים מעבר ל- Tel Aviv 35 Index ב- +9.90% במהלך החודש האחרון וב- -4.75% במהלך השנה האחרונה.

י.ס.פ. מטעי הדר ישראל בע”מ

CTPL1. י.ס.פ. מטעי הדר ישראל בע”מ, חברה בת של א. בן-עזר ובניו בע”מ, הינה חברה שבסיסה בישראל, העוסקת בתחום החקלאות ובתחום השכרת נכסי נדל”ן. היא פועלת בשני מגזרים: חקלאות ונכסים מניבים. החברה עוסקת בפיתוח, החכרה וניהול של נכסי מקרקעין ומבנים. פעילותה החקלאית כוללת שתילת פרדסים, דישון, השקיה, הדברה וריסוס, החלפת זני פירות מטעים, ניהול קטיף וניהול פרדסים.

שיעור הגידול הרבעוני בהכנסות נטו בשנה שעברה של החברה היא 2764.38, מה שהופך אותה למניה המדורגת 2nd ברשימה זו.

ICP Israel Citrus Plantations Ltd. הוא -2.75% במהלך החודש האחרון ו- +14.52% במהלך השנה האחרונה, ביצוע גבוהים מעבר ל- Tel Aviv 35 Index ב- +1.83% במהלך החודש האחרון וב- +26.46% במהלך השנה האחרונה.

י.ס.פ. מטעי הדר ישראל בע”מ

CTPL5. י.ס.פ. מטעי הדר ישראל בע”מ, חברה בת של א. בן-עזר ובניו בע”מ, הינה חברה שבסיסה בישראל, העוסקת בתחום החקלאות ובתחום השכרת נכסי נדל”ן. היא פועלת בשני מגזרים: חקלאות ונכסים מניבים. החברה עוסקת בפיתוח, החכרה וניהול של נכסי מקרקעין ומבנים. פעילותה החקלאית כוללת שתילת פרדסים, דישון, השקיה, הדברה וריסוס, החלפת זני פירות מטעים, ניהול קטיף וניהול פרדסים.

שיעור הגידול הרבעוני בהכנסות נטו בשנה שעברה של החברה היא 2764.38, מה שהופך אותה למניה המדורגת 3rd ברשימה זו.

ICP Israel Citrus Plantations Ltd. הוא +0.53% במהלך החודש האחרון ו- +30.20% במהלך השנה האחרונה, ביצוע גבוהים מעבר ל- Tel Aviv 35 Index ב- +5.10% במהלך החודש האחרון וב- +42.14% במהלך השנה האחרונה.

שיח מדיקל גרופ בע”מ

SEMG. ביונד טיים אחזקות בע”מ, לשעבר יעד נציגויות תעשיה בע”מ, הינה חברה שבסיסה בישראל, הפועלת בתחום הפיתוח והבנייה של ביוב ומפעלים לטיפול במים.

שיעור הגידול הרבעוני בהכנסות נטו בשנה שעברה של החברה היא 137.07, מה שהופך אותה למניה המדורגת 4th ברשימה זו.

Seach Medical Group Ltd. הוא -19.39% במהלך החודש האחרון ו- -33.83% במהלך השנה האחרונה, ביצועים נמוכים מתחת ל- Tel Aviv 35 Index ב- -14.82% במהלך החודש האחרון וב- -21.89% במהלך השנה האחרונה.

ביו דבש בע”מ

BHNY. ב.ה. וואיטסטון גרופ בע”מ, לשעבר אורכית תקשורת בע”מ, הינה חברה שבסיסה בישראל, התומכת בספקי תקשורת במתן שירותים ביתיים, עסקיים או סלולריים ברוחב פס גבוה על גבי רשתות קוויות או רשתות אלחוטיות. קווי המוצרים של החברה כוללים מתגי Ethernet + תעבורה (CE+T) ומערכות שירותי וידיאו בהתאמה אישית. מתגי Ethernet + תעבורה (CE+T) ניתנים כחבילת אחסון מתקדמת המאפשרת מתן שירותים מבוססי תשתית MPLS, כמו גם טכנולוגיות מיתוג במספר רב של פרוטוקולי תקשורת. מערכות שירותי הווידיאו בהתאמה אישית ניתנות כשירותי וידיאו מתקדמים, המותאמים במיוחד למערכת IPTV (Internet Protocol Television), המספקת שידורי טלוויזיה דיגיטליים רבים באיכות HD בכל בית, על גבי תשתית ה-DSL הקיימת. היא משווקת את מוצריה באופן ישיר ועקיף באמצעות התקשרויות אסטרטגיות, כמו גם הפצה ושותפים משווקים ברחבי העולם.

שיעור הגידול הרבעוני בהכנסות נטו בשנה שעברה של החברה היא 94.19, מה שהופך אותה למניה המדורגת 5th ברשימה זו.

Beeio Honey Ltd. הוא -21.45% במהלך החודש האחרון ו- -77.59% במהלך השנה האחרונה, ביצועים נמוכים מתחת ל- Tel Aviv 35 Index ב- -16.88% במהלך החודש האחרון וב- -65.64% במהלך השנה האחרונה.

!aqk4jc:0.99,bjrq5r:0.99,bjrq8m:0.99,bjrngh:0.99,aqldar:0.99,aqkenm:0.99,b1usm7:0.99,bv96ww:0.99,buu9z2:0.99,aqld52:0.99;שיעור צמיחה > 2%;finance list details page;f56232547ea2

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes