מחפש ערך? לחברות אלה יש שיעורי מכפיל רווח עתידי נמוכים בהשוואה לחברות אחרות.

למניות ברשימה זו יש יחס מכפיל רווח נמוך עתידי. שיעור מכפיל רווח נמוך עתידי הוא מדד להערכות נמוכות או לתמיכה פוטנציאלית של התפשטות היכולת של המניה לדווח על רווחים חזקים ברבעון הבא.

רשימה זו ביצעה -12.29% בשנה האחרונה. בהשוואה, Tel Aviv 35 Index הוא -11.94% במהלך אותה תקופה. ביתא הרשימה זו, שהיא מדיד של תנודתיות, היא יחסית גבוה ב- 1.39. ביתא הרשימה מחושבת באמצעות ביתא ממוצעת משוקללת באופן שווה של ניירות הערך ברשימה זו. רשימה זו כוללת 50.00% של מניות נתונים פיננסיים, 10.00% של מניות אנרגיה, 10.00% של מניות שירותי בריאות, 10.00% של מניות נדל”ן, 10.00% של מניות חומרי גלם, 10.00% של מניות תעשיות.

ביצועי הרשימה מחושבים באמצעות שיטת שקלול שווה. רשימה זו נוצרת על-ידי סריקת האינטרנט ושימוש באלגוריתמים שלנו כדי לכלול ניירות ערך שעשויים להיות רלוונטיים לנושא. הרשימה מיועדת להיות חינוכית וכוללת ניירות ערך שעשויים להתאים לרשימת צפייה. היא אינה מיועדת למטרות השקעה או מסחר. Microsoft אינה ממליצה להשתמש בנתונים ובמידע שסופקו כבסיס לקבלת החלטות להשקעה.

קבוצת דלק בע”מ

DLEKG. קבוצת דלק בע”מ הינה חברת אחזקות וניהול שבסיסה בישראל, השולטת במספר חברות עם מגוון השקעות בארץ ובחו”ל בתחומים אנרגיה, תשתיות, שירותים פיננסיים, רכב ועוד. לחברה מספר חברות בת, לרבות: דלק מערכות אנרגיה בע”מ – העוסקת בתחום חיפושי נפט וגז, הפניקס אחזקות בע”מ – המספקת ללא חיים, ביטוח בריאות כללי וחיסכון ארוך-טווח, דלק מוטורס – יבואנית ומפיצה בלעדית של מכוניות מאזדה בישראל, כמו גם כלי רכב פורד ולינקולן, וגדות תעשיות ביוכימיה בע”מ – המפתחת, מייצרת ומוכרת רכיבים וכימיקלים עדינים המשמשים בתעשיות המזון והמשקאות, תוספי תזונה, קוסמטיקה, פרמצבטיקה וחומרי ניקוי. ב-18 באפריל 2012, קבוצת דלק בע”מ רכשה את דלק השקעות ונכסים בע”מ.

מחיר עתידי ל- EPS של החברה היא 1.32, מה שהופך אותה למניה המדורגת 1st ברשימה זו.

Delek Group Ltd. הוא -8.11% במהלך החודש האחרון ו- -5.84% במהלך השנה האחרונה, ביצועים נמוכים מתחת ל- Tel Aviv 35 Index ב- -3.53% במהלך החודש האחרון וב- +6.10% במהלך השנה האחרונה.

טבע תעשיות פרמצבטיות בע”מ

TEVA. טבע תעשיות פרמצבטיות בע”מ היא חברת תרופות עולמית. החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של תרופות גנריות ובפורטפוליו של תרופות ייחודיות. החברה פועלת בשני מגזרים: תרופות גנריות ותרופות ייחודיות. ברשותה פורטפוליו עולמי של כ-1,000 מולקולות. פורטפוליו התרופות שלה בתחום מערכת העצבים המרכזית (CNS) כולל את קופקסון (Copaxone) לטיפול בטרשת נפוצה, אזילקט (Azilect) לטיפול בתסמינים של מחלת פרקינסון ו-Nuvigil לטיפול בהפרעות שינה, כמו גם מספר מוצרים לטיפול בכאב. מוצרי הנשימה העיקריים שלה כוללים את ProAir hydrofluoroalkane, QVAR ו-Duoresp Spiromax. פורטפוליו התרופות האונקולוגיות שלה כולל את Treanda, Trisenox, Granix Synribo בארצות הברית ו-Lonquex, Tevagrastim/Ratiograstim, Myocet, Trisenox ו-Eporatio מחוץ לארצות הברית. פורטפוליו המוצרים שלה לבריאות האישה כולל את ParaGard, Plan B One-Step OTC/Rx (levonorgestrel) ו-Zoely.

מחיר עתידי ל- EPS של החברה היא 4.09, מה שהופך אותה למניה המדורגת 2nd ברשימה זו.

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. הוא +5.86% במהלך החודש האחרון ו- +42.66% במהלך השנה האחרונה, ביצוע גבוהים מעבר ל- Tel Aviv 35 Index ב- +10.43% במהלך החודש האחרון וב- +54.60% במהלך השנה האחרונה.

ג’י סיטי בע”מ

GCT. גזית-גלוב בע”מ עוסקת ברכישה וניהול של מרכזים מסחריים מעוגני סופרמרקטים. מגזרי החברה כוללים מרכזים מסחריים בארה”ב, מרכזים מסחריים בקנדה, מרכזי קניות בצפון אירופה, מרכזי קניות במזרח אירופה המרכזית ומגזרים אחרים. החברה עוסקת ברכישה, בפיתוח ובהשבחה של מרכזים מסחריים שכונתיים וקהילתיים מעוגני סופרמרקטים בשווקים העירוניים. החברה מחזיקה בכ-450 נכסים בשטח ברוטו להשכרה (GLA) של כ-6.5 מיליון מ”ר. נכסי החברה ממוקמים ביותר מ-20 מדינות, כולל ארצות הברית, קנדה, פינלנד, שבדיה, פולין, צ’כיה, ישראל, גרמניה וברזיל. הפורטפוליו שלה כולל את הנכסים Kista Galleria, The Gallery at Westbury Plaza, Iso Omena, Potrero Center, Morumbi Town Center, Palac Flora, Prado Shopping Center, Mall Cedarbrae ,Atrium Koszalin ו-San Pelegrino Shopping Mall.

מחיר עתידי ל- EPS של החברה היא 4.86, מה שהופך אותה למניה המדורגת 3rd ברשימה זו.

G City Ltd. הוא -17.69% במהלך החודש האחרון ו- -58.13% במהלך השנה האחרונה, ביצועים נמוכים מתחת ל- Tel Aviv 35 Index ב- -13.11% במהלך החודש האחרון וב- -46.19% במהלך השנה האחרונה.

בנק לאומי לישראל בע”מ

LUMI. בנק לאומי לישראל בע”מ הוא מוסד פיננסי שבסיסו בישראל. הוא פועל בארץ ובחו”ל באמצעות חברות בת המורכבות מתאגידים בנקאיים ולא בנקאיים. הוא פועל בשבעה מגזרים עסקיים: משקי בית – מתן שירותים בנקאיים למשקי בית ולאנשים פרטיים; עסקים קטנים – מתן שירותים בנקאיים לעסקים קטנים ולרשויות מקומיות; בנקאות תאגידית – מתן שירותים בנקאיים ופיננסיים לחברות גדולות ובינלאומיות לפעילותן ברחבי העולם; בנקאות מסחרית – מתן שירותים בנקאיים ופיננסיים לחברות בינוניות ולבעלי עניין (שוק החברות בגודל בינוני); בנקאות פרטית – מתן שירותים ופתרונות פיננסיים ללקוחות פרטיים מקומיים וגלובליים בעלי פורטפוליו רחב של נכסים פיננסיים; ניהול פיננסי ושווקי ההון – מתן חדרי פעילות ומסחר קנייניים ושירות ללקוחות מוסדיים ולמוסדות פיננסיים זרים ועוד.

מחיר עתידי ל- EPS של החברה היא 6.29, מה שהופך אותה למניה המדורגת 4th ברשימה זו.

Bank Leumi Le Israel BM. הוא -3.78% במהלך החודש האחרון ו- -14.14% במהלך השנה האחרונה, ביצוע גבוהים מעבר ל- Tel Aviv 35 Index ב- +0.80% במהלך החודש האחרון וב- -2.20% במהלך השנה האחרונה.

בנק דיסקונט לישראל בע”מ

DSCT. בנק דיסקונט לישראל בע”מ הינה חברה שבסיסה בישראל, העוסקת בפעילות בנקאית. הוא מספק קשת רחבה של מוצרים פיננסיים עסקיים ומוצרים ושירותים פיננסיים בקמעונאות ללקוחות, הן בישראל והן במרכזים פיננסיים אחרים ברחבי העולם. כלפי פנים, הקבוצה מורכבת מבנקים מסחריים ומחברות שירותים פיננסיים הפועלות בתחום כרטיסי אשראי, בנקאות השקעות, ניהול תיקי השקעות, שירותי נאמנות והחכר.

מחיר עתידי ל- EPS של החברה היא 6.41, מה שהופך אותה למניה המדורגת 5th ברשימה זו.

Israel Discount Bank Ltd. הוא -2.63% במהלך החודש האחרון ו- -15.37% במהלך השנה האחרונה, ביצוע גבוהים מעבר ל- Tel Aviv 35 Index ב- +1.95% במהלך החודש האחרון וב- -3.43% במהלך השנה האחרונה.

!aqkbsm:0.99,aqlbf2:0.99,aqkggh:0.99,aqkx77:0.99,aqkcar:0.99,aql4yc:0.99,aql1jc:0.99,aqkhu2:0.99,c2nopr:0.99,aql4bh:0.99;;finance list details page;f8040dc9a5b2

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes