חנן יובל סירב להופיע במשכן: “זו לא הכנסת שלי. לשיר שם בפני גסי הרוח”

הזמר חנן יובל הודיע כי הוא מסרב להופיע בכנסת ישראל. “לכנסת הזאת, של אלמוג כהן, של דודי אמסלם, של החברה גוטליב, של גלית דיסטל, של אריה דרעי שנהנה מההומור של אלמוג כהן, של יו”ר הכנסת, שבמקום לגעור בטינופות הוא אוסר על הצילום שלהם, שלא ידעו בחוץ, ועוד ועוד – שאמשיך? ואין אפילו צדיק אחד שיקום ויזעק”, כך כתב יובל למפיק האירוע שבו סירב הזמר להופיע ביום הזיכרון לחללי צה”ל.

“רוני יקירי – זאת לא הכנסת שלי. לשיר שם בפני גסי הרוח האלה זה לעשות שקר גדול לעצמי. אוכל לא חסר ולא יחסר בבית משפחת יובל. על היושרה עבדתי כל החיים. הייתי חייב לכתוב לך. בהצלחה ושבת שלום”, הוסיף.

דבריו של יובל זכו לחיבוק גם מחבריו המוזיקאים כשהועברו אל קבוצות המחאה. כך לדוגמה כתבה אחינועם ניני: “כל הכבוד לחנן”, גם יאיר ניצני הביע תמיכה, מאיר ישראל, אוהד חיטמן ויהודה עדר.

יובל עצמו לא חוזר בו מהדברים, ואומר כי הסירוב לשיר בכנסת אינו אומר שהוא לא מקבל את תוצאות הבחירות, או על ימין או שמאל, אלא על כללי התנהגות בסיסיים. “זה גועל נפש”, אמר יובל בשיחה עם ynet. “כשיושבים שם מתבהמים ואף אחד לא מתנהג כאחראי מסודר, גם בשוק יש חוקים בסיסיים, גם בתחום האיגרוף יש כללים בסיסיים. שם נפרצו כל הגבולות ואין בעל בית. מה זה שייך לבחירות, זה שאנשים מתנהגים ככה – אני לא רוצה להיות שם. זכותי. אני מוותר על ההכנסה והפרנסה שלי. הלוואי שכשאפרסם שיר חדש אקבל את כמות הפניות שקיבלתי היום”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes