ראש השב”כ לשעבר תוקף את נתניהו: “המהפכה המשטרית לא חוקית”

ראש השב”כ ומפקד חה”י לשעבר עמי אילון, שוחח הבוקר (שישי) עם ניסים משעל בתוכניתו ב-103FM, והתייחס לשיח שמתנהל סביב המחלוקת בנושא הרפורמה המשפטית אותה מקדמת הממשלה. “כולנו צריכים להיות מאוד מודאגים, האנרגיה היא ברמות שאני לא ממש זוכר – אני חושב שאנו צריכים לחשוש מאלה שיתרגמו את זה לאלימות”, ציין.

בן גביר על אנשי האוצר: “רוצים רק לחסוך, הסכומים שהם מציעים מגוחכים”ח”כ מ’יש עתיד’: “ככה נראית ממשלה שלא מתעסקת בבעיות היסוד”

הוא תקף בחריפות את ראש הממשלה: “כל התהליך הזה הוא על מנת להוציא את נתניהו ממשפטו, אמר את זה לוין בפה מלא. יש בליכוד אנשים שפויים, הם חייבים להבין שעל מנת להוציא את רה”מ מהכלא הם הורסים את כל מה שקורה פה. המחאה לא תעצור – היא תמשיך ותעלה מדרגה”.

“כל המהפכה המשטרית היא לא חוקית”, ציין והוסיף: “אני לא בכנסת, אני גם לא הולך לוועדות שם, כל הדיון שם פאתטי ומזכיר מדינות עולם שלישי מהדרג הנמוך ביותר. לכן זה כאוס מוחלט. אנחנו הולכים למציאות כאוטית”.

עוד תקף את מדיניות הממשלה בנושא הביטחוני: “חמאס בעצם יקבע אם אנחנ נהיה במבצע, זה כל העניין. אני רואה את הלהבות, אני רואה את התכנים, אני רואה את אוזלת ידה של הרשות פלוס ליבוי התבערה. לישראל אין מענה כזה לגל הטרור שיבוא. החוכמה היא לרכז את כל כוחות הביטחון שיבינו שאנחנו במלחמה”. 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes