הרעלה מסתורית בבית הספר הריאלי בחיפה: 5 מורים פונו לבית חולים

הרעלה מסתורית אירעה היום (שישי) בבית הספר הריאלי העברי שבחיפה. חמישה מורים של סניף אחוזה חשו ברע בחדר המורים, סבלו מסחרחורות, חולשה ובחילות, ופונו על ידי צוותי מד”א לבתי החולים כרמל ובני ציון בעיר.

מחשש לזיהום במערכת המים הלימודים הופסקו, והתלמידים נשלחו לבתיהם. צוות רעלים של כבאות והצלה לא מצא דבר באוויר. לתלמידים נאמר שיש בעיה באספקת המים, אבל גם בדיקה של תאגיד המים המקומי לא העלתה דבר. הקריאה הראשונה התקבלה במד”א בשעות הבוקר, ובבית הספר חושדים שאולי הכוסות של חדר המורים נשטפו בחומר רעיל. בדיקת הנושא נמשכת.

להורי התלמידים קיבלו הודעה שבה נכתב כי “הבוקר היו כמה מורים שחשו ברע, ככל הנראה סביב משהו שנחשפו אליו בחדר המורים. כלל הילדים, שאר המורים וההורים בבית הספר מרגישים בטוב”.

“נוכח זאת הגיעו לבית הספר גורמי הבריאות, נסגר חדר המורים ונסגרו המים לכל המתחם”, נכתב בהודעה. “ליתר ביטחון אנו רואים לנכון לעצור את יום ‘הורים מלמדים’ בשעה 10:00, ולבקש שתבואו לאסוף את הילדים מבית הספר, ככל הניתן. לילדים אנו אומרים שיש בעיה באספקת המים בבית הספר ולכן אנחנו מקצרים את יום הלימודים”.

מבית הספר הריאלי העברי בחיפה נמסר כי “הבוקר כמה מורים בסניף יסוד אחוזה חשו ברע לאחר ששתו מכוסות מסוימות בחדר המורים. מד”א ומכבי האש נקראו למקום, המורים טופלו והאירוע נבחן ע”י גורמי המקצוע שקבעו שמדובר בחומר הדברה שרוסס בסביבת הכוסות. מדובר באירוע נקודתי בחדר המורים בלבד, כל התלמידים חשים בטוב. למרות זאת, מתוך זהירות מונעת, קראה הנהלת בית הספר להורים לקחת את ילדיהם. צוות המורים מלווה את התלמידים שנשארו עד לסיום יום הלימודים בצהריים”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes