איגי אזליה אומרת שהיצירתיות של בריטני ספירס הייתה ‘מוגבלת’ תחת האפוטרופסות שלה

הראפרית איגי אזליה חשפה שהיא חזרה להיות בקשר עם שותפתה לשעבר בריטני ספירס ושהיא מקווה שהם יוכלו לעבוד שוב ביחד עכשיו שהזמרת משוחררת מהאפוטרופסות של משפחתה.

כוכבת ‘Fancy’ עבדה בעבר עם בריטני באלבום שלהם ‘Pretty Girls’ ב-2015, אבל איגי מודה שזו הייתה חוויה קשה מכיוון שיצרנית הלהיטים ‘Toxic’ הייתה “כל כך מוגבלת” על ידי חוקי השמירה שלה – צו מגן שהפשיט את הזמרת משליטה בענייניה במשך יותר מעשור – והראפרית מקווה שהם יוכלו להמציא פרויקט חדש עכשיו כשבריטני מסוגלת להחליט את ההחלטות שלה בעצמה.

במהלך הופעה ב- Watch What Happens Now with Andy Cohen, איגי הסבירה: “כן, הייתי בקשר [עם בריטני]… האם אהיה מעוניינת [לעבוד איתה שוב]? כן, כמובן. שיתופי הפעולה שלי איתה הם תמיד אחד משיתופי הפעולה האהובים עלי”.

עם זאת, איגי מודה שהיצירתיות של בריטני נחנקה על ידי האפוטרופסות – שפורקה ב-2021 – ומקווה שהם יוכלו לעבוד שוב יחד באמצעות ׳הרעיונות׳ של הזמרת.

היא המשיכה: “אני פשוט מרגישה שיש כל כך הרבה שרצינו לעשות עם [Pretty Girls] שמעולם לא הצלחנו להגיע. מעולם לא הספקנו לעשות את כל מה שרצינו לעשות…

“היא הייתה כל כך מוגבלת, ברור. ועכשיו כשיש לה את היכולת לעשות את זה בדרך שלה, [הייתי] 100 אחוז [עובדת איתה שוב]. אני אוהבת את בריטני, והיא כל כך יותר יצירתית ממה שאנשים נותנים לה קרדיט.

“כמו מה שהיא עשתה [דואט Hold Me Closer] עם אלטון [ג’ון] היה מדהים. אשמח לקחת חלק גדול יותר מכל מה שהיא הולכת לעשות, במיוחד כשמדובר ב-100 אחוז הרעיונות שלה”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes