אחראי פרסי האוסקר מוסיפים ״צוות חירום״ שנה לאחר סטירתו של וויל סמית על הבמה

ביל קריימר, המנכ”ל של האקדמיה לאמנויות ומדעי הקולנוע, סיפר כיצד האוסקר גייס “צוות חירום” לקראת הטקס השנה, לאחר שוויל סמית’ עלה לבמה וסטר לכריס רוק בטקס של 2022.

ביל קרמר, המנכ”ל של האקדמיה לאמנויות ומדעי הקולנוע, סיפר כיצד הארגון “הרחיב לנו את התודעה״ לתרחישים רבים שיכולים לקרות בטקס בעקבות ההתפרצות של השחקן על הבמה, וכתוצאה מכך פיתח “תוכניות משבר” לפני האירוע השנה ב-12 במרץ.

כשנשאל אם יש אמצעים שננקטים השנה בכדי למנוע הפתעות אפשריות, הוא ענה: “בהחלט. ובגלל זה אתה רוצה מישהו כמו ג’ימי [קימל] על הבמה שרגיל להתמודד עם טלוויזיה בשידור חי: דברים לא תמיד הולכים כמתוכנן. אז יש לך מארח במקום שיכול באמת להסתובב ולנהל את הרגעים האלה.

“אבל יש לנו צוות משבר שלם, משהו שמעולם לא היה לנו קודם, והרבה תוכניות במקום. הרצנו הרבה תרחישים.

“לכן, התקווה שלנו שנהיה מוכנים לכל מה שאולי לא צופים בו כרגע, אבל אנחנו מתכננים למקרה שמשהו יקרה.

“בגלל השנה שעברה, הרחבנו את התודעה לדברים הרבים שיכולים לקרות באוסקר. אבל תוכניות המשבר האלה – צוותי תקשורת משבר ומבנים שיש לנו – מאפשרות לנו לומר שזו הקבוצה שכינסנו מהר מאוד. ככה כולנו מתאחדים. זה הדובר. זו תהיה ההצהרה”.

אבל ביל מקווה שצוות המשבר “לעולם לא יצטרך לפעול”.

הוא הוסיף למגזין TIME: “כמובן תלוי בפרטי המשבר, ובואו נקווה שמשהו לא יקרה ולעולם לא נצטרך להשתמש בהם, אבל כבר יש לנו תוכניות פעולה שנוכל לשנות”.

בשבוע שעבר הודתה ג’נט יאנג, נשיאת האקדמיה לאמנויות ומדעי הקולנוע (AMPAS) בתגובת האוסקר לסטירתו של וויל – שבה כוכב “המלך ריצ’רד” היכה את הקומיקאי לאחר שהתבדח על אשתו של וויל, ג’דה פינקט סמית’. פרסי האוסקר בשנה שעברה – היה “לא מספק”.

כשהיא דיברה בארוחת הצהריים של המועמדים לאוסקר 2023 – בה האורחים כללו את טום קרוז, קייט בלאנשט, סטיבן ספילברג ואנג’לה באסט – היא אמרה: “אני בטוחה שכולכם זוכרים שחווינו אירוע חסר תקדים באוסקר.

“מה שקרה על הבמה היה בלתי מקובל לחלוטין והתגובה מהארגון שלנו לא הייתה מספקת.

“למדנו מכך שהאקדמיה חייבת להיות שקופה לחלוטין ואחראית במעשינו, ובמיוחד בעתות משבר עלינו לפעול במהירות, בחמלה ובנחישות למען עצמנו ולמען התעשייה שלנו. אתם צריכים ויכולים לצפות ללא פחות מאיתנו בהמשך הדרך. .”

וויל התפטר מהאקדמיה ב-1 באפריל, ימים ספורים לאחר הטקס ב-28 במרץ, והודה ש”בגד” באמונם, אך התעקש שהוא “שבור לב”.

אבל זה היה רק ​​ב-8 באפריל כשהאקדמיה אסרה על השחקן להשתתף בטקסי האוסקר למשך 10 שנים ואישרה שהחברות שלו ב-AMPAS בוטלה.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes