נעם ענבר מצטרפת כשותפה לקרן ויולה פינטק

ויולה פינטק מתרחבת ומודיעה על מינוי נעם ענבר כשותפה חדשה בקרן. לענבר ניסיון של מעל לעשור בתחום ההיי טק בכלל והפינטק בפרט, במהלכן כיהנה בתפקידים בכירים והובילה אסטרטגיה עסקית, חדשנות ו- go to market.

טרם הצטרפותה לויולה, הקימה ענבר וניהלה פעילות השקעות פינטק בשלבים מוקדמים של הפניקס. לפני כן, כיהנה כסמנכ”ל בחברת Orbia והיתה אחראית לטרנספורמציה העסקית של החברה, הקימה את Oracle for Startups וניהלה את הפעילות בישראל, סינגפור וצרפת, ניהלה את השיווק והפיתוח העסקי של Pay Pal בישראל ושימשה כסמנכ”לית פיתוח עסקי, אסטרטגיה ושיווק בחברות Forter ו-Zooz.

ענבר בעלת תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במינהל עסקים מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

נעם ענבר, שותפה בויולה פינטק, מציינת: “במצב השוק הנוכחי, ההזדמנות בפינטק גדולה מתמיד. בעולם שבו יעילות תפעולית וחיסכון בעלויות עומדים בראש סדר העדיפויות, לחדשנות הטכנולוגית יש את היכולת להמציא מחדש את עולם השירותים הפיננסים ולגעת במגוון תעשיות אחרות, החל מבריאות ועד לאקלים”.

עוד מוסיפה ענבר: “אני מאמינה שויולה פינטק מייצרת ערך ייחודי בתחום הפינטק לא רק בישראל אלא גם בעולם. השילוב של שותפים המגיעים עם ידע וניסיון אופרטיבי יחד עם חיבור למוסדות הפיננסיים המובילים ונטוורק גלובאלי מהווה פורמט אידיאלי עבור יזמים הפועלים בתחום”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes