מחפש ערך פוטנציאלי? מניות אלה היו בעלות ביצועים נמוכים בשוק החודש.

רשימה זו מורכבת מחברות שביצועיהן היו ירודים מביצועי יתר החברות בשוק בחודש זה.

רשימה זו ביצעה -69.09% בשנה האחרונה. בהשוואה, Tel Aviv 35 Index הוא -9.23% במהלך אותה תקופה. ביתא הרשימה זו, שהיא מדיד של תנודתיות, היא יחסית גבוה ב- 1.15. ביתא הרשימה מחושבת באמצעות ביתא ממוצעת משוקללת באופן שווה של ניירות הערך ברשימה זו. רשימה זו כוללת 30.00% של מניות שירותי בריאות, 30.00% של מניות טכנולוגיה, 20.00% של מניות נתונים פיננסיים, 10.00% של מניות חומרי גלם.

ביצועי הרשימה מחושבים באמצעות שיטת שקלול שווה. רשימה זו נוצרת על-ידי סריקת האינטרנט ושימוש באלגוריתמים שלנו כדי לכלול ניירות ערך שעשויים להיות רלוונטיים לנושא. הרשימה מיועדת להיות חינוכית וכוללת ניירות ערך שעשויים להתאים לרשימת צפייה. היא אינה מיועדת למטרות השקעה או מסחר. Microsoft אינה ממליצה להשתמש בנתונים ובמידע שסופקו כבסיס לקבלת החלטות להשקעה.

ORAMED PHARMACEUTICALS INC.

ORMP. ORAMED PHARMACEUTICALS INC. הינה חברת תרופות. החברה עוסקת במחקר ופיתוח של פתרונות פרמצבטיים, כולל גלולת אינסולין אוראלית המיועדת לטיפול באנשים עם סוכרת, ושימוש בקפסולות או גלולות הנלקחות דרך הפה לצורך אספקת פוליפפטידים אחרים. מוצר הדגל של החברה, ORMD-0801, הוא כמוסת אינסולין המכלה בעל פה. נכון ליום 31 באוגוסט 2016, החברה השלימה ניסוי קליני שלב IIb של ORMD-0801 על חולי סוכרת מסוג 2. Glucagon-peptide-1 (GLP-1) הוא הורמון אינקרטין, שהוא סוג של הורמון גסטרואינטסטינאלי אשר מגרה את הפרשת האינסולין מהלבלב. המוצר השני של החברה הוא ORMD-0901, כמוסת GLP-1 הניתנת לעיכול בעל פה. נכון ל -31 באוגוסט 2016, ORMD-0901 נמצא בשלב שלב I לסוכרת מסוג 2.

תשואה חודשית של החברה היא -14.61, מה שהופך אותה למניה המדורגת 1st ברשימה זו.

Oramed Pharmaceuticals Inc. הוא -14.61% במהלך החודש האחרון ו- -78.81% במהלך השנה האחרונה, ביצועים נמוכים מתחת ל- Tel Aviv 35 Index ב- -13.67% במהלך החודש האחרון וב- -69.59% במהלך השנה האחרונה.

גב – אל טכנולוגיות בע”מ

GVEL-M. קמן קפיטל בע”מ הינה חברה שבסיסה בישראל, חלק מקבוצת קמן אחזקות, האחראית על השקעות הקבוצה במגזר הפיננסי, בעיקר בתחום ה-Life Settlements בארה”ב. קמן קפיטל בע”מ פועלת בתחום ה-Life Settlements בארצות הברית באמצעות חברת Legacy Benefits (50%). במסגרת פעילותה, רוכשת החברה פוליסות ביטוח חיים עבור לקוחות, בעיקר מוסדות פיננסיים, בארצות הברית ובאירופה.

תשואה חודשית של החברה היא -74.84, מה שהופך אותה למניה המדורגת 2nd ברשימה זו.

Gev El Technologies Ltd. הוא -74.84% במהלך החודש האחרון ו- -82.53% במהלך השנה האחרונה, ביצועים נמוכים מתחת ל- Tel Aviv 35 Index ב- -73.91% במהלך החודש האחרון וב- -73.31% במהלך השנה האחרונה.

יונט קרדיט שירותים פיננסיים בע”מ

UNCR. יונט קרדיט שירותים פיננסיים בע”מ, ספיץ’ מודולס אחזקות בע”מ, הינה חברה ישראלית המציעה פתרונות מימון והלוואות חוץ בנקאיות. החברה מציעה השירותים הבאים עבור קהלי היעד הבאים: אשראי צרכני, הכולל מתן הלוואות לאנשים פרטיים; אשראי לעסקים, הכולל מתן הלוואות לבעלי עסקים קטנים ובינוניים שהם קהל היעד העיקרי של חברות מימון חוץ בנקאיות וכן בדיקות ניכיון עבור נותני אשראי הזקוקים להם באופן שוטף. הלוואות עסקיות והלוואות צרכיות מאפשרות ללקוחות ללא ביטחונות לקבל מימון בריבית משתנה ובמבנה אשראי. בנוסף, ניכיון ההמחאות הוא אחד מכלי המימון הנפוצים ביותר במגזר העסקי בישראל. במסגרת ההנחה, הלקוח העסקי מקבל את הערך הכספי של המחאות נדחות, בתמורה לריבית בגין התקופה שנותרה לפדיון.

תשואה חודשית של החברה היא -65.11, מה שהופך אותה למניה המדורגת 3rd ברשימה זו.

Unet Credit Finance Services Ltd. הוא -65.11% במהלך החודש האחרון ו- -87.77% במהלך השנה האחרונה, ביצועים נמוכים מתחת ל- Tel Aviv 35 Index ב- -64.18% במהלך החודש האחרון וב- -78.55% במהלך השנה האחרונה.

יו ניבו תעשיות פרמצבטיות בע”מ

UNVO. די – פארם בע”מ הינה חברה לפיתוח תרופות שבסיסה בישראל. החברה מתמקדת בפיתוח תרופות לטיפול במחלות של מערכת העצבים המרכזית (CNS). תחום העניין שלה הוא בפיתוח תרופה לטיפול בהפרעות ניווניות תלויות גיל. פורטפוליו המוצרים של החברה כולל שלוש תרופות פוטנציאליות לניסוי בשלב 2: THR-18 לטרומבוליזה, לשחזור זרימת הדם אל המוח, הלב או הריאות, לאחר השלמת מחקר קליני שלב 1 ושלב 2 במטופלים עם שבץ חריף המקבלים tPA; DP-VPA לטיפול באפילפסיה, מיגרנה ומאניה-דיפרסיה, לאחר השלמת ניסוי שלב 2 במטופלים עם התקפי אפילפסיה חלקיים מורכבים, ו-DP-b99, המכילה יונים מתכתיים כגון סידן, אבץ ונחושת ומשמשת להגנה על תאים בדלקת לבלב חריפה. שתי הטכנולוגיות של החברה, Membrane Activated Chelator ו-Regulated Activation of Prodrug משתמשות בנגזרות שומניות של מולקולות לקשירה יעילה יותר של מולקולות כגון מולקולות קושרות יונים לצורך לכידה סלקטיבית של יונים מתכתיים או תרופות בסביבה שבה מוגברת פעילותו של אנזים מחלתי.

תשואה חודשית של החברה היא -55.87, מה שהופך אותה למניה המדורגת 4th ברשימה זו.

Univo Pharmaceuticals Ltd. הוא -55.87% במהלך החודש האחרון ו- -95.78% במהלך השנה האחרונה, ביצועים נמוכים מתחת ל- Tel Aviv 35 Index ב- -54.94% במהלך החודש האחרון וב- -86.55% במהלך השנה האחרונה.

קבוצת פלסטו-קרגל בע”מ

PLCR. קבוצת פלסטו-קרגל בע”מ, לשעבר פלסטו-שק בע”מ הינה חברה שבסיסה בישראל, העוסקת, יחד עם חברות הבת שלה, בתחום הייצור של יריעות חד-שכבתיות ורב-שכבתיות על בסיס פוליאולפינים לשימושים תעשייתיים. מוצריה כוללים שקים ויריעות Heavy Duty לאריזת כימיקלים, חומרי דישון וחומרי גלם מפלסטיק; מגוון יריעות ללמינטים; יריעות ושקיות אריזה נושמות להארכת חיי המדף של פירות וירקות בסביבת MAP (Modified Atmosphere Packaging); יריעות מתכווצות מונעות הידבקות ויריעות נמתחות לאריזת משטחים; יריעות מתכווצות בחום לאריזת בקבוקי מים מינרליים ומשקאות קלים – הדפסה עד שמונה צבעים; יריעות להגנה ולהסרה קלה לתעשיית הגומי והצמיגים; מעטפות בטיחות עם מנגנון התראה בפני פתיחה; אריזות ושקים למזון לבעלי חיים ושקי Heavy Duty בעלי חסימה גבוהה לאריזת תרכובות הרגישות ללחות ולחמצן, פולימרים, פוליאמיד ועוד. קבוצת פלסטו-קרגל בע”מ מפעילה חברות בת בבריטניה, בספרד ובמקסיקו, וכן נציגויות בשווייץ, בארצות הברית, בדרום אפריקה, בקוסטה ריקה ובארגנטינה.

תשואה חודשית של החברה היא -44.49, מה שהופך אותה למניה המדורגת 5th ברשימה זו.

Plasto-Cargal Group Ltd. הוא -44.49% במהלך החודש האחרון ו- -84.08% במהלך השנה האחרונה, ביצועים נמוכים מתחת ל- Tel Aviv 35 Index ב- -43.56% במהלך החודש האחרון וב- -74.86% במהלך השנה האחרונה.

!bnkbmw:0.99,bgv5h7:0.99,bmzyf2:0.99,azm7nm:0.99,aql4h7:0.99,c76gim:0.99,aqk9fr:0.99,bwyosm:0.99,aql1dm:0.99,c337vh:0.99;מאחרים בחודש האחרון,ביצועים נמוכים;finance list details page;183e69dafa0d

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes