ינון מגל במסר לאופוזיציה: “עכשיו הכל מתפוצץ עליכם”

המהומות החריגות שהתרחשו אמש בכנסת בעקבות ההצבעה על הרפורמה המשפטית, לא נעלמו מעיניהם של בן כספית וינון מגל אשר התייחסו לכך הבוקר (שלישי) בתוכניתם ב-103FM.

בן כספית וינון מגל פתחו הבוקר (שלישי) את השעה השניה של תוכניתם בהתייחסות לאירועים החריגים שהתרחשו אמש במשכן הכנסת לצד ההפגנה ההמונית של מתנגדי המהפכה המשפטית.

בן פתח את דבריו בביקורת כלפי התנהלות הממשלה ברקע המתיחות הביטחונית: “פחות מחודש, 12 פיגועים, 27 רקטות, אבל הם יטפלו בזה רק אחרי שהם יגמרו לנו את הדמוקרטיה. תטפלו בהפיכה המשטרית, בדברים האלה נטפל בהמשך. אם יהיה דבר אחד טוב מכל ההפיכה שהם עושים זה שהנדל”ן יקרוס, הדירות שלכם יחזרו למיליון שקלים. יהיה אפשר לקנות דירות אבל לאף אחד לא יהיה גרוש על הנשמה”, הזהיר.

בהמשך הוסיף: “חברת הכנסת טלי גוטליב הייתה הסנונית הרעילה הראשונה, עכשיו רץ קמפיין שמאשים את בג”ץ את כל הפיגועים. תמשיכו חברים, הכל טוב. בית המשפט הוא לא גוף נבחר, בשביל זה יש לנו את נבחרי הציבור, הוא גם לא גוף בו מיוצגת כל שכבת אוכלוסייה”. 

בתגובה, ינון מגל לא נשאר חייב וענה לבן: “הדולר יורד, מה נעשה? קריסה, צ’ק פוינט. כל הזמן אני שומע מספרים, 300 אלף, 250 אלף, אבל כל השאר שלא שבתו, זה אומר שהם תומכים ברפורמה? הבטחתם הפגנת מיליון. איזנקוט הבטיח הפגנה של מיליון, למרות שאני חייב להגיד שהוא מתגלה בפניי כאדם רציני. הוא עושה מהלך נבון בהתנהגות שלו, ואני מעריך את זה אצלו. אני שם לב איך הוא מדבר. מפרגן לו על הדבר הזה. מי מממן את המיליונים האלה?”. 

בסוף הוויכוח טען מגל: “הכל אתם עושים מה שאמרתם לנו שאסור, הכל מתפוצץ עליכם, זה פשוט דבר לא ייאמן. איך בג”ץ משקף את החברה הישראלית? אני מטומטם, אני לא מבין. מי אני? מה קורה איתי? תעזור לי בן”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes