חצי שנה אחרי החתונה: ג’ניפר לופז מוכרת את ביתה בבל אייר ב-42.5 מיליון דולר

הבית, בעיצוב בסגנון צרפתי–כפרי ובגודל של 1,300 מ”ר, שוכן על שטח של 44.5 דונם וכולל 9 חדרי שינה ו-12.5 חדרי רחצה. בחלק החיצוני יש אמפיתאטרון, פגודה עם מדורת גינה, ערוגת ירקות, אזור בידור עם מטבח ואגם פרטי

חצי שנה לאחר שהתחתנה עם בן אפלק, ג’ניפר לופז מוכרת את הבית שלה בבל אייר ומבקשת תמורתו 42.5 מיליון דולר. בדומה, אפלק העמיד למכירה באוגוסט את הבית שלו בקליפורניה עבור 30 מיליון דולר. במגזין פיפל דיווחו כי הבית נמכר בספטמבר האחרון. בבעלותו של אפלק בית גם בג’ורג’יה, שבו התחתנו בני הזוג.

  • נציג משרד האוצר: “אין כסף שחונה במיוחד עבור אירוע של רעידת אדמה”
  • ב”ש זינקה, פ”ת ירדה: הערים המובילות בחיפושים אחר דירות למכירה
  • מרפסות רופפות, סדקים ואריחים שנפלו: אלפי בניינים בישראל מוגדרים כמסוכנים

>> לסיפורים החשובים והמעניינים בכלכלה ובצרכנות – הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו והאזינו לתוכנית כסף חדש ב-ynet radio 

הבית של לופז שוכן על שטח של 44.5 דונם וכולל 9 חדרי שינה ו-12.5 חדרי רחצה. הבית עצמו הוא בגודל 1,300 מ”ר. 

הבית הנרחב תוכנן במקור על ידי האדריכל סמואל מרקס, אך שופץ והוא מעוצב בסגנון צרפתי–כפרי. לפי סוכנות הנדל”ן שאחראית על המכירה, העיצוב כולל שימוש באבנים ובעצים שתואמים לסביבה. 

הקומה המרכזית כוללת את הסלון שבו יש בר ואח והוא נפתח למרפסת נרחבת. המטבח המצייד כולל שני איים, אזור הסעדה ואח המתחבר לחדר האוכל רשמי.

מאפיינים נוספים כוללים אולם קולנוע ביתי עם 30 מושבים, שעל הקירות שלו תלויים פוסטרים של כמה מהסרטים של לופז ואפלק. בקומה העליונה אפשר למצוא חדר עבודה, חדר עיסויים וסוויטה לאורחים. לחדר השינה הראשי צמודים חדר ספרייה, שני חדרי ארונות וחדרי רחצה. 

החלק החיצוני כולל אמפיתאטרון שיכול להכיל 100 צופים, פגודה עם מדורת גינה, ערוגת ירקות אורגנית, אזור בידור עם מטבח ואגם פרטי, הכולל חוף ומקלחת חיצונית. הנכס כולל גם בית אורחים עם חדר כושר וצריף נוסף לאורחים. 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes