“דפק לי בובמה בראש, שבר לי שיניים”: הותקף בדרך להפגנה, אחרי שגייס את בנו

גיא עברון מכפר סבא הגיע לירושלים עם אשתו ובתו, לאחר שליוו היום את הבן ללשכת הגיוס. לדבריהם, ברחוב יפו גבר הקניט אותם, והם ענו לו: “גייסנו בן היום, מה איתך?”. הוא ענה “שימות”, ואחרי שהאב הגיב באצבע משולשת – אדם אחר תקף אותו באלימות. “אף פעם לא חוויתי דבר כזה, אבל אמשיך ללכת להפגנות”

זה קרה היום (שני) לקראת הצהריים. לאחר שליווה את בנו ללשכת הגיוס, הגיעו גיא עברון ואשתו טל, שניהם בני 50, עם בתם הצעירה נגה (14) לירושלים, כדי למחות עם רבבות אחרים נגד המהפכה המשפטית

בני המשפחה יצאו מתחנת הרכבת יצחק נבון בירושלים ולדבריהם בעת שצעדו ברחוב יפו החל אזרח להקניט אותם. לאחר מכן, אמרו, חברו של אותו אדם היכה את האב גיא בפניו, פתח לו את השפה ושבר את שיניו. גיא הגיע לבית החולים שערי צדק, שם נתפרה שפתו התחתונה. 

“התכוונו לשתות קפה אחרי שיצאנו מהרכבת. בשלב מסוים, כשהלכנו ברחוב יפו, עבר לידנו מישהו שהתחיל להקניט אותנו”, סיפר גיא ל-ynet. “אשתי ענתה לו ‘אני גייסתי בן היום לצה”ל, מה איתך?’ ואז הוא התחיל לקלל. אמרתי לו ‘גם אני גייסתי בן היום’, ואז הוא אמר לי ‘שימות'”.

“עשיתי לו אצבע משולשת ואז הוא התחיל לאיים עליי ואמר שירביץ לי. פתאום משום מקום הגיע חבר שלו, והוא דפק לי בומבה בראש, אני לא יודע עם מה”, הוא שחזר. “הוא שבר לי את כל השיניים”. 

גיא הצליח לצלם את האזרח שהתווכח איתו, אבל לא את זה שתקף אותו: “תפרו לי את השפה בבית החולים שערי צדק, אבל כל השיניים שלי שבורות. אני אמשיך ללכת להפגנות. אני לא מפחד. אף פעם לא חוויתי משהו כזה. תמיד ספגנו קללות אבל לא אלימות כזאת”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes