אורן סמדג’ה: אוהבים ומחבקים את שגיא מוקי

בתקופה האחרונה שגיא מוקי שמר על שתיקה. הגודאי הוותיק והמוערך, שזכה בתואר אלוף העולם ופעמיים באליפות אירופה, התקשה לנצח בקרבות שהיו לו בשנה וחצי האחרונות. אלא שלפני גראנד סלאם תל אביב, אמש (שני) מוקי החליט לדבר והצהיר מול המיקרופונים: אני עם הראש למעלה ועדיין יודע מי אני, אני עובד קשה כדי לצאת מהתקופה הרעה שלי ולא מפחד מכישלונות.

הראיון של מוקי היה מעט תוקפני, אבל אמיתי, והדברים שלו באו מהלב אחרי תקופה קשה. לאורך כל הדרך, יש לציין, הגודאי זכה לגיבוי מלא מהאיגוד ובסוף השבוע הקרוב הוא שוב יעלה על המזרן לעיני הקהל הביתי בגראנד סלאם תל אביב, בתקווה שהפעם הכל יתחבר והוא יעמוד שוב על הפודיום אחרי תקופה קשה. בעקבות הראיון שלו, בנבחרת הגיבו ואמרו: הקהל צריך לבוא ולתמוך בו.

מאמן נבחרת הגברים אורן סמדגה אמר על חניכו: שגיא הוא חלק מנבחרת. הוא אלוף עולם ופעמיים אלוף אירופה שזכה בכל כך הרבה מדליות, ואף אחד לא ייקח לו את זה, לא משנה מה יכתבו עליו. כולנו באותה הסירה, כולנו ביחד עם אותן התחושות שלו. זה לא נעים להפסיד ואנחנו לא רוצים שזה יקרה כמובן.

אורן סמדגה (רדאד גבארה)

שגיא אולי נמצא באיזה סחרור שכזה, אבל אם אנחנו פה לצידו וממשיכים קדימה, זה אומר שאנחנו מאמינים בו.כשיגיע הרגע, אני מאמין שהדברים יתחברו והגל ייקח אותו בתנופה למקום הטוב שבו אנחנו רוצים להיות איתו. אנחנו אוהבים אותו, מחבקים אותו, מזדהים איתו ונקווה שהוא יצליח לתפוס את הגל בגראנד סלאם תל אביב, סיכם מאמן הנבחרת.

יו”ר איגוד הגודו משה פונטי, התייחס לגראנד סלאם תל אביב וציין: מכל התחרויות שעשינו בגראנד סלאם, יש מדליות והישגים בכל תחרות. אנחנו מצפים עכשיו להרבה יותר. אנחנו מצפים שהכוכבים יעשו את זה כדי שיכינו את עצמם למשחקים האולימפיים בצורה הטובה ביותר, בין אם זה שגיא מוקי או כל אחד אחר. בכל תחרות כל אחד צריך לשאוף לעשות מדליה כמו בנבחרת הנשים. אנחנו דורשים יותר והצעירים גם צריכים לפרוץ. זה המאני טיים כדי שהם יוכלו לעבור לשלב הבא של התחרויות הגדולות במשחקים האולימפיים.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes