“אדם נפלא ויהודי נפלא”: הסלבס והפוליטיקאים מחבקים את יאיר שרקי

יאיר שרקי הפתיע הערב (שלישי) רבים כשהכריז בפוסט נוגע ללב שהוא “אוהב בנים ואוהב את הקדוש ברוך הוא”. תוך דקות דבריו זכו למבול של תמיכה ואהבה מצד חבריו העיתונאים, מצד פוליטיקאים, והן מצד מפורסמים.

“כמה כנות ואומץ. אוהב אותך שרקי”, חיבק הקולגה תמיר סטיינמן. גם העיתונאית אדוה דדון, הרעיפה אהבה והקדישה לו פוסט שבו כתבה: “קחו שיעור באומץ, בתעצומות נפש, וברגישות, וכנסו לקרוא את המילים הנוגעות ללב של שרקי. אוהבת אותך, ואת הקדוש ברוך הוא שהביא אותך לעולם. זכות לעבוד לצדך”, החמיאה. “אמיץ, מדויק ומרגש. כמו תמיד. אוהב אותך, שרקי”, עטף בחיבה עורך חדשות 13 הדר שיפר. “זכות גדולה לילד שיהיה הבן של שרקי, וזכות גדולה להיות קולגה וחבר”, שיבח העיתונאי אלעד שמחיוף.

“נסיך, מרגש”, כתבה השחקנית חן אמסלם. “מרגש ואמיץ”, הוסיפה אגם רודברג. “וואוו”, התפעלה הדוגמנית טיילור מלכוב. “איש מדהים! אהבה זאת אהבה”, הבהירה אושיית הרשת דנה זרמון.

“מעורר השראה”, פרגן הזמר מיכאל בן דוד. “מרגש! תודה על האומץ שלך! שייתן דוגמה לכולנו”, קיוותה הזמרת ענבל ביבי. “איש מיוחד. לא יכולה לתאר כמה קשה מהמקום ממנו הוא מגיע לכתוב בכזו כנות נוגעת ללב. מגיע לך להיות מאושר ושלם. מגיע לכל אדם”, ציינה דוגמנית העבר רותם חג’ג’, אשתו של איל הנדל”ן צחי חג’ג’. “תמיד אהבתי אותו, ועכשיו האומץ והכנות שלו ריגשה אותי”, הודתה הדוגמנית יוצאת “האח הגדול” קארין עליה.

גם אושיית הרשת החרדית, ליבי נחימובסקי, לא נשארה אדישה למילים היפות של שרקי והחמיאה אף היא: “אלוף”. “אני כבר מאוהב”, הכריז יוצא “האח הגדול” קאזם חליליה. “איזה פוסט, חץ לנשמה”, הוסיפה פיינליסטית התוכנית בר כהן.

“אני אוהבת את יאיר שרקי! מהיום שהכרתי אותו בגל”צ. הוא היה שנה מתחתיי בצבא, ובילינו הרבה שעות יחד. הוא האדם הכי מתוק ונעים שפגשתי, הכי חכם, יסודי וצנוע. כזה שהלב שלו תמיד במקום הנכון. אני גאה בו תמיד, והערב במיוחד. כרגיל, גם את זה הוא עשה בשיא האצילות. גאה לקרוא לך חבר שלי”, התרגשה קורין גדעון.

כאמור, היציאה מהארון של שרקי זכתה להתייחסות גם מצד פוליטיקאים. “שרקי, אתה אדם נפלא ויהודי נפלא. מאחל לך שתמשיך להרבות אור בעולם ותמצא אהבה”, בירך חבר הכנסת לשעבר יועז הנדל. “שרקי, ריגשת מאוד. קום תהיה כל מה שבא לך”, דרבן יושב ראש המחנה הממלכתי, ח”כ בני גנץ.

עוד כתבות ישראל היום

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes