רשת מלונות פתאל רכשה קרקע עבור בניית שני מלונות יוקרה באילת

רשת מלונות פתאל חתמה על שתי עסקאות חדשות. האחת, הסכם רכישה של קרקע בשלבי הקמה של מלון יוקרה באילת במיקום מרכזי על הטיילת ובסמיכות לים, בהשקעה של כחצי מיליארד שקלים.

המלון יפעל כמלון נופש יוקרתי ומפנק ויכלול כ-300 חדרים יוקרתיים וסוויטות מרווחות, לובי – קבלה, לאונג’-בר, מסעדות, ספא וחדר כושר, בריכת שחייה, “רופ-טופ” עם בריכה נוספת המשקיפה לנוף מרהיב, אולמות כנסים, שטחי מסחר וחנויות.

המלון שמתוכנן על ידי משרד האדריכלים פייגין ומעוצב על ידי סטודיו AVROKO מלונדון, עתיד להיפתח במהלך שנת 2025 ולהיות בעל סטנדרט מלונאי בינלאומי גבוה.

רוצים לנפוש בזול במלון אילת? הנה הפתרון המושלם לכך

550 שקל ללילה: ההוסטל האילתי החדש ששובר את השוק

חופשה באילת או בקפריסין? בדקנו מה באמת יותר זול

בכפר הנופש יקום גם מתחם נינג’ה

העסקה השנייה, היא לרכישת קרקע לפיתוח כפר נופש בקונספט ייחודי עם חוויית מים בכל השטחים ורחבי הכפר, בקיבוץ אילות למרגלות מלון יו ספלאש ריזורט בהשקעה של כ-120 מיליון שקלים.

כפר הנופש יפעל עם קונספט ייחודי ויכלול 155 וילות מוקפות מים, לובי קבלה, בר, מסעדות, ספא, אמפי תיאטרון, עולם ילדים עם מתחם נינג’ה וג’ימבורי. המלון מתוכנן על ידי משרד האדריכלים פייגין ועתיד להיפתח במהלך שנת 2026.

אביה מגן, מנכ”לית רשת מלונות פתאל מסרה: “רשת מלונות פתאל ממשיכה להשקיע ולהתרחב בישראל עם שני בתי מלון חדשים באילת, בעלי סגנונות שונים, האחד, מלון יוקרה עם סטנדרט גבוה במיקום אסטרטגי והשני, כפר נופש ייחודי עם חווית מים בכל שטחיו. אני משוכנעת שהמלונות החדשים, שהינם בעלי קונספט שונה, יהיו מובילים ויהוו מוקד משיכה הן לתיירים והן לישראלים שמבקשים לנפוש ולצבור חוויות וזיכרונות מרגשים”.

לרשת פתאל יש 61 מלונות (כולל פרויקטים בהקמה), ובנוסף את ליין מלונות הבוטיק MINDS7, שמונה ארבעה בתי מלון פעילים ושמונה נוספים בהקמה. רשת מלונות פתאל הבינלאומית מונה כ-260 בתי מלון בארץ ובעולם (כולל פרויקטים בהקמה) תחת המותגיםLEONARDO ,U Hotels, HERODS, NYX, , Fattal Limited Edition רוטשילד 22, ו-7MINDS.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes