לבחור נכון: בתו של אחד הזמרים המפורסמים בארץ פצחה בקריירת דוגמנות

לא חסר ילדים להורים מפורסמים שהחליטו ללכת בעקבות הוריהם וגילו עניין בפלאשים של המצלמות באירועים תקשורתיים. כעת הגיעה תורה של נויה דדון בת ה-18, בתו של הזמר והיוצר אמיר דדון, שאמנם עדיין לא נדבקה בחיידק המיקרופון, אבל ירשה את היופי של הוריה ועושה את צעדיה הראשונים בעולם הדוגמנות.

בחמישי האחרון השתתפה דדון באירוע חגיגי שערכה רשת SACARA שם סיפרה שאביה גאה ותומך בה בהחלטה להתחיל לדגמן. היא מתכוננת לגיוס לצה”ל כבר בחודש הבא ותתגייס לחיל האוויר ולא וויתרה על טיול לפני הגיוס כשחזרה בימים אלה מחופשה משפחתית בתאילנד.

בואו לשדרג את האנגלית שלכם: לחצו כאן לשיעור ניסיון מתנה וללא התחייבות>>

בתו של אמיר דדון פוצחת בקריירת דוגמנות (צילום: יח”צ)

אם תהיתם למה דוגמנות ולא קריירה מוזיקלית, כנראה שגם זה יגיע מתישהו כי היא סיפרה שלומדת גיטרה בחמש השנים האחרונות ולאחרונה החלה גם לשיר. עוד סיפרה דדון כי השלב הבא זה להופיע עם אבא אמיר על הבמה אבל כרגע היא שרה רק בבית. דדון היפיפייה לצערם של הבנים הצעירים לא רווקה. הדוגמנית הצעירה חובקת בן זוג אותו הכירה בבית הספר. שמו דניאל והוא בן 19 והם צמודים ומאוהבים כבר שנתיים. 

לחצו כאן וקבלו את עיתון מעריב לחודש מתנה למצטרפים חדשים<<<

אבא נתן לך טיפים להתנהלות מול תקשורת?“וואי האמת שלא. אני חושבת שהוא סומך עליי בקטע הזה. תמיד ראיתי אותו מהצד והוא דוגמה טובה”.

איך זה לגדול להיות הבת של אחד הזמרים המוכרים במדינה?“לטוב ולפחות טוב. יכולים להגיע מלא אנשים עם ‘אפשר סלפי’ ואני קצת בצד. מצד שני אני הכי גאה בו, הוא ממש דוגמה אישית הכי חיובית שיש לי”. 

הוא זרם איתך על רעיון הדוגמנות?“כן, כן, כן. תמיד איתי במה שרציתי, הוא תמיד הכי תומך”.

מה החלום שלך? מה השאיפה?“לא חשבתי על זה. שיהיה לי טוב וכל מי שמסביבי יהיה מאושר”.

מה הכי הפתיע אותך בעולם הזה? “זה באמת קצת שונה, זה לא אותם עולמות – זה דוגמנות וזה מוזיקה אבל אני ממש נהנית, חייבת להגיד”.

ממה את נזהרת?“כל מיני דברים ששמעתי כמו תקיפות מיניות וכאלה. אם אני הולכת לצילומים אז אמא באה איתי לפעמים”. 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes