“גם הדמוקרטיה צריכה תליין”: סלבס מוחים נגד המהפכה המשפטית

עשרות אלפי אזרחים יצאו להפגין ברחבי הארץ נגד המהפכה המשפטית, כאשר ההפגנה הגדולה ביותר מתקיימת בירושלים. גם הכוכבים המקומיים, שלא מרבים להתבטא כשמדובר בענייני פוליטיקה ומדינה, חלקו את המחשבות והחששות שלהם ברשתות החברתיות.

נגה ארז כתבה “מסתכלת מרחוק על המדינה האהובה שלי, הבית שלי. כל כך רוצה להיות קרובה בדיוק בשעות מורכבות כאלה, כשהבית צועק. אני שולחת חיבוק, אהבה ותמיכה לכל מי שחווה מצוקה או תחושה שהמציאות סוגרת. אני גם שובבת היום ומצטרפת לקול המחאה”. השחקנית חן אמסלם העלתה תמונה של שלט עליו נכתב “התעוררי, לפני ששתבקשי לעבור אחורה באוטובוס”.

אביב גפן כתב “גם דמוקרטיה צריכה תליין” על תמונתו של שמחה רוטמן ותייג את מפלגת עוצמה יהודית, בזמן שידידיה ויטל עלה להפגין בבירה.

דנית גרינברג כתבה “אני לא בירושלים ולא בתל אביב, אבל היום הזה חשוב מאין כמותו. זה יום שהילדים שלנו ילמדו עליו בבתי הספר. זה יום היסטורי, יום של מהפכה. אנשים עזבו הכל ויצאו להפגין כדי להגן על חוקי היסוד שלנו, האזרחים. ימין, שמאל, זה לא משנה בכלל. בקהל המפגינים תמצאו גם וגם. כולם שם כדי להגן עלינו, על העתיד שלנו”. נלי תגר העלתה תמונה מתוך ההפגנה כשהיא מוקפת בדגלי ישראל.

רן דנקר העלה סטורי בו כתוב “דמוקרטיה=אהבה”, משי קליינשטיין חלקה תמונה וכתבה “מזעזע, מה יהיה? אין אף אחד שיציל אותנו מהדבר הזה?”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes