במרחק של פחות משעתיים מהארץ: טיסות ישירות ליעד החלומי שהישראלים טרם גילו

כבר מזמן שיוון היא אחד היעדים האהובים ביותר על התייר הישראלי, אך גם שם יש לא מעט אזורים מדהימים שעדיין לא מוכרים בקרב הישראלים – אחד מהם הוא פלופונסוס, חצי-אי עם חופים יוצאי דופן.

• ממש כמו במלדיביים: המלון המטורף החדש שייפתח בישראל

• “נראה כמו משחק טטריס”: זה מה שקורה למזוודות שלנו בבטן המטוס

• חצי מיליון כרטיסי טיסה בחינם לאחד היעדים המרתקים בעולם: כך זה יעבוד

הלונלי פלאנט הגדירו את האזור כ”אותנטי ביותר ביוון”, והוא מתאים לחופשה זוגית ומשפחתית. מה שמאפיין את חצי האי בתקופות ארוכות של השנה הם המים התכולים והצלולים. בפלופונסוס ישנו גם פארק מים גדול, רכבת הנוף היפה ביוון, כפרים יווניים אותנטיים, טברנות ואווירה יוונית מסורתית.

מי שיגיע לבקר באזור יוכל לבקר גם בזקינטוס ובלפקדה, הנמצאות במרחק הפלגה קצרה. האזור עשיר בהיסטוריה עם מקומות מרתקים כמו אולימפיה העתיקה, שבה התחילו המשחקים האולימפיים, ספרטה, לקוניה ועוד.

מי שתפעיל את הטיסות הישירות ליעד תהיה חברת התיירות אשת טורס, שתשתמש במטוסיה של סאן דור, חברת הבת של אל על. הטיסות יופעלו בשלב ראשון במתכונת דו-שבועית, בימים ראשון וחמישי החל מחודש מאי הקרוב. בחודש אוגוסט תתווסף טיסה שבועית שלישית בימי שלישי. כמה זה יעלה? מחירי הטיסות יתחילו מ-399 דולרים לאדם. חופשה במלון חמישה כוכבים על בסיס הכל כלול כולל טיסות תעלה החל מ-549 דולרים לאדם.

שירלי כהן-עורקבי, סמנכ”ל אשת טורס, אמרה: “צפון-מערב הפלופונסוס, הנמצא במרחק טיסה של פחות משעתיים מישראל, מתאים לכולם – אוהבי הריזורטים והקניות, חובבי הטבע וההיסטוריה, משפחות, צעירים ומטיילים עצמאיים. זהו יעד בתולי שהולך והופך למבוקש בקרב תיירים מאירופה ומרוסיה, שהיעדרם מהשוק מעניק לקהל הישראלי הזדמנות לגלות יעד חדש במחירים אטרקטיביים. אין לנו ספק שהיעד יהפוך לאחד מהמובילים ביעדי הקיץ השנה”.

עוד כתבות ישראל היום

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes