אמא לארבעה: בלייק לייבלי ילדה ילד רביעי

בשורות משמחות מעבר לים: השחקנית בלייק לייבלי (35), לנצח סרינה ואן דר וודסן מסדרת הלהיט “אחת שיודעת”, ובעלה, השחקן הלוהט ריאן ריינולדס (46), הרחיבו את התא המשפחתי והביאו לעולם בייבי רביעי שיצטרף לשלוש האחיות ג’יימס (8), אינז (6) ובטי (3).

לפנות בוקר (ב’) פרסמה לייבלי תמונה משותפת עם בעלה ואימו וניתן היה לראות בבירור כי הבייבי באמפ איננו. לייבלי פרסמה תמונות נוספות מתוך הבילוי של השלושה – או יותר נכון של האוכל שהם אכלו, וצירפה את הכיתוב: “קערת האוכל של הכלבים מלאה. הייתי עסוקה”. נכון לכתיבת שורות אלה, ההורים לארבעה טרם חשפו את מין הילוד. 

על ההיריון בישרה לייבלי בחודש ספטמבר האחרון, כשהגיעה לכנס “כח נשי” של מגזין Forbes וחשפה בטן הריונית. אתר TMZ דיווח כי צלמים מעטים הורשו לצלם את הכוכבת, ושנאמר להם מבעוד מועד שמדובר ב”צילומים רגישים” ושהם יבינו מדוע ברגע שייראו אותה. 

בימים שלאחר מכן נאלצה לייבלי להתמודד עם עשרות צלמי פפראצי שפקדו את ביתה בניסיון לצלם אותה. השחקנית, שבדרך כלל לא נוהגת לשתף ברשתות החברתיות תמונות אישיות מדי, פרסמה כמה כאלה מתקופת ההיריון הנוכחית ולצידן כתבה: “הנה תמונות שלי בהיריון, כדי ש-11 האנשים שמחכים מחוץ לבית שלי כדי לראות אותי יעזבו אותי במנוחה. אתם מלחיצים אותי ואת הילדים שלי”.

עוד הוסיפה: “תודה לכולם על האהבה והכבוד, ועל כך שאתם מסרבים לעקוב אחרי חשבונות ופרסומים שמשתפים תמונות של ילדים. יש לכם את הכוח נגדם. ותודה לכלי התקשורת שאוחזים במדיניות ‘בלי ילדים’. אתם אלו שעושים את ההבדל”. 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes