שבוע שלישי של חיפושים – ואיש עדיין אינו יודע היכן האישה שטיילה עם כלבה

בריטניה עוקבת בחוסר נשימה כבר יותר משבועיים אחר התפתחויות בפרשת היעלמותה של יועצת משכנתאות בת 45, שיצאה ב-27 בינואר בבוקר לטייל עם כלבה – ומאז ונעלמה ללא עקבות.

החיפושים אחרי ניקולה בולי נכנסו לשבוע השלישי, ולדברי המשטרה נבדקו “מאות פיסות מידע” עד כה, אך עדיין אין כל רמז למה עלה בגורלה של בולי. בולי, שלה שני ילדים, נראתה לאחרונה מטיילת עם כלבה במסלול ליד נהר ווייר בעיר סנט מייקל’ס און ווייר בלנקשייר, בבוקר יום שישי בסוף ינואר. המשטרה מיקדה את החיפושים בחלון של עשר דקות באותו יום, מ-09:10 – 09:20 בבוקר, שבמהלכן לא הצליחו לשחזר את תנועותיה של בולי.

השוטרים אמרו כי הם פועלים כעת על פי התיאוריה שהיא נפלה לנהר. עם זאת, בן זוגה, פול אנסל, מפקפק בתיאוריה הזאת. לדבריו, “אני משוכנע במאה אחוז שהיא לא בנהר, זאת דעתי”.

לוח הזמנים

08:43 – בולי טיילה עם כלבה ליד נהר ווייר לאחר שהסיעה את ילדיה לבית הספר.

08:47: מוליך כלבים שהכיר את בולי, ראה אותה הולכת בשדה עם הכלב שלה. שני הכלבים שיחקו קצת לפני שעד הראייה המשיך בדרכו.

08:53: בולי שלחה מייל למנהל שלה.

09:01: בולי התחברה לשיחת ועידה של העבודה.

09:10: עד ראייה שהכיר את בולי, ראה אותה הולכת על כלבה ווילו בשדה. הכלב היה ללא רתמה ורצועה. זאת היתה הפעם האחרונה שמישהו ראה את בולי.

09:20: המשטרה סבורה שהטלפון של בולי נותר על ספסל ליד הנהר.

09:30: שיחת הוועידה הסתיימה, אך בולי לא התנתקה.

09:33: הטלפון הסלולרי של בולי נמצא על הספסל על ידי מוליכת כלבים אחרת. הכלב של בולי נמצא כשהוא רץ בין הספסל לשער השדה. הרתמה שלו נמצאה על הדשא בין הספסל לגדות הנהר. עדת הראייה בדקה למי שייך הטלפון ושוחחה עם אנשים שהכירו את הכלב ואת בעליו.

10:50: משפחתה של בולי ובית הספר שבו לומדים ילדיה קיבלו עדכון לגבי המתרחש.

צוותי חיפוש והצלה בדקו את הנהר לאורך 15 ק”מ עד הים בעקבות הסברה שבולי נפלה לממיו. ההר מוגדר “מסוכן ביותר” בעונה הזאת של השנה. “השילוב של עומק וקור בתקופה הזאת של השנה הופך אותו למסוכן ביותר”, נמסר מאיגוד הדייגים של סנט מייקל.

על שלט שנתלה על עץ סמוך לספסל שבו נמצא הטלפון של בולי כתוב: “סכנה, מים עמוקים”. בנוסף, סלעים גדולים וחדים זרועים לאורך הנהר. קצינת המשטרה סאלי ריילי אמרה לכתבים כי “בנקודה שבה נמצא הספסל, יש ירידה לא גבוהה אך תלולה לנהר. לכן התיאוריה שלנו היא שהיא נכנסה למים בטעות”.

היא הוסיפה כי “הכלב היה ללא רתמה, מצב נורמלי לכלב שמתרוצץ בטיול, וניקולה היתה מחוברת לשיחת הוועידה אך לא השתתפה באופן פעיל – דבר יוצא דופן. איני רוצה לשער, אך אפשר שהכלב היה משוחרר ואולי היתה איזושהי בעיה איתו שהובילה את בולי להתקרב לגדת הנהר. היא הניחה את הטלפון לרגע כדי לטפל בכלב ואז נפלה. זאת אפשרות”, הוסיפה ריילי.

היא אישרה שבולי ידעה לשחות, אך אמרה כי הצוותים נכנסו לנהר ווייר וצללו מתחת לפני השטח, אך לא מצאו ראיות מוחשיות עדיין.

אתמול (שבת), פורסם כי המשטרה עודכנה לגבי שני גברים שהתנהגו באופן חשוד ליד המקום שבו בולי נעלמה. עד ראייה חשף את המידע ואמר כי ראה את השניים ליד הכנסייה בעיר – יום לפני היעלמותה של בולי. על פי הדיווח, אותו עד ראייה אמר למשטרה כי ראה את אחד מהגברים סמוך למסלול הקבוע של בולי בבוקר שבו נעלמה. השוטרים לקחו את קלטת האבטחה ממוסך סמוך שבו יש צילומים מ-24 השעות לפני שבולי נראתה לאחרונה.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes