רעידת האדמה של ארדואן

עם יותר מ-20 אלף הרוגים וערים שלמות שנחרבו – האסון הקשה בטורקיה הופך למכשול פוליטי עבור הנשיא הכל יכול. עם כלכלה רעועה, האשמות להתעלמות מהכשלים בענף הבנייה וצעדים שפוגעים בחילוץ הלכודים – ארדואן יאלץ להמציא את עצמו מחדש כדי לזכות בבחירות | האזינו לפודקאסט החדשות היומי

false false

האזינו לפרק של הכותרת – פודקאסט החדשות היומי של ynet. והפעם: האם רעידת האדמה הקשה בטורקיה עלולה לפגוע במעמדו של הנשיא רג’פ טאיפ ארדואן?

רעידת האדמה הקשה הגיעה בתזמון בעייתי במיוחד מבחינתו של הנשיא הטורקי. בעוד שלושה חודשים יתקיימו הבחירות לנשיאות ולפרלנט, שנחשבות למאתגרות ביותר ב-20 שנות שלטונו של ארדואן. מעמדו של הנשיא פחת משמעותית בתקופה האחרונה, בין היתר בעקבות ההידרדרות במצב הכלכלי במדינה.

יחד עם ד”ר חי איתן כהן ינרוג’ק, מומחה לטורקיה ממרכז משה דיין באוניברסיטת תל אביב ומכון ירושלים לאסטרטגיה וביטון, ושליח ynet ו”ידיעות אחרונות” אדם קוטב, בחנו את עוצמת הכעס של הציבור הטורקי על ארדואן, למה חשוב לנשיא שהבחירות תתקיימנה במועדן? והאם למרות הכל ארדואן ישרוד פוליטית גם את רעידת האדמה הקשה. וגם: הקהילה היהודית שחרבה בעקבות האסון לאחר 2,500 שנה. האזינו לפרק.

בכל יום שרון כידון, ישי שנרב ויואב רבינוביץ בוחנים עם כתבי ynet ו”ידיעות אחרונות”, לצד מומחים ופרשנים, את הנושאים הבוערים שעל סדר היום. אתם מוזמנים להאזין לנו כאן ב-ynet, ולעקוב אחרינו בלחיצה על אחת מהאפליקציות שמתחת לנגן, או בכל מקום אחר שבו אתם נוהגים לשמוע פודקאסטים. בכל מקרה את כל הפרקים תוכלו למצוא כאן: עמוד הבית של הכותרת – פודקאסט החדשות של ynet.

false

מחפשים המלצות האזנה או רוצים להמליץ על פודקאסטים שאתם אוהבים? הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו פודקאסט להמונים 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes