קוקאין והרואין בשווי 50 מליון ש”ח: סוכלה הברחת סמים מהגדולות ביותר שנראו

יחידת מג”ן וכוחות המשטרה בשיתוף לוחמי צה”ל סיכלו הברחת סמים מהגדולה ביותר בשנים האחרונות. בין הסמים שהוברחו נמצאו 92 ק”ג של קוקאין והרואין, ועוד 28 ק”ג של חשיש. כלל הסמים שנתפסו שווים יחד יותר מ-50 מליון שקלים.

בחודש שעבר ערכו כוחות צה”ל והמשטרה פעילות משותפת, המתמקדת בסיכול הברחות מגבול מצרים. במהלך הפעילות זיהו תצפיות צה”ל חשוד מנסה לבצע הברחה באזור דרום הגבול. עם קבלת ההתראה, החלו הכוחות לרדוף אחר בחשוד בעזרת כלי רכב ומסוק של המערך האווירי של המשטרה. המרדף הגיע לסיומו באזור מכתש רמון, שם הצליחו הכוחות לעצור את החשוד לאחר שזה איבד שליטה והתהפך ברכב בו נהג.

עם מעצרו של החשוד, תושב פזורת מצפה רמון בשנות ה-30 לחייו, סרקו הלוחמים את כלי הרכב בו נהג ומצאו כ-92 ק”ג הרואין וקוקאין טהור, ו-28 ק”ג חשיש, המגיעים יחד לשווי של כ-50 מיליון ש”ח. החשוד הועבר לחקירה לבמשטרה.

“מדובר בהברחת סמים בקנה מידה תקדימי של סמים קשים שנתפסו בהברחה מגבולה הדרומי של מדינת ישראל”, אמר מפקד מרחב נגב תת ניצב נחשון נגלר, “אין ספק כי פעילות זו, מובילה לפגיעה כלכלית קשה וייבוש נגע הסמים המהווה מחולל פשיעה של גורמים עבריינים ברחבי הארץ ובאזור הנגב בפרט”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes