נקמת משפחת הפשע על המעצרים? שמשות רכבים נופצו בחצור הגלילית

כמה שמשות של רכבים בחצור הגלילית נופצו הלילה (ראשון), והונחו עליהן דפים שבהם כתוב “זאת רק ההתחלה – משפחת אבו לטיף”. עוד נכתב: “עוצרים נשים ואנשים מכובדים, המשטרה מושחתים”. זאת, לאחר שבשבוע שעבר עצרה המשטרה רבים מארגון הפשע של המשפחה.

מפקד מחוז צפון של המשטרה תקף את המשפחה בעקבות השחתת הרכבים ואמר בתגובה: “הפגיעה של הארגון באזרחים חפים מפשע היא פעולה שפלה ופחדנית”.

משפחת הפשיעה “אבו לטיף”, שלפי המשטרה אחראית לניפוץ השמשות בחצור, היא משפחה דרוזית מכפר ראמה שבגליל שפועלת בצפון ומהווה מטרה מרכזית של המשטרה. על פי המשטרה, בראש הארגון עומדים ארבעה אחים ושמם נקשר בגביית דמי חסות, מעורבות במכרזים ציבוריים, אירועי ירי ורצח.

בשבוע שעבר, נעצרו 21 חברי הארגון בפשיטה על בתיהם, במסגרת חקירה שחשפה העלמות מס בשווי מיליארד שקלים וזכתה לכינוי “המילארד השחור”. בין היתר הוחרמו במהלך הפשיטה 28 מכוניות יוקרה, בהן למבורגיני, מייבאך ומרצדס, מיליון וחצי שקלים במזומן וצ’קים בשווי כולל של עשרות מליוני שקלים.

כבר לפני שלוש שנים אמרו לוואלה גורמים במערכות אכיפת החוק שיש גורמים בקרב בני משפחת אבו לטיף שמחזיקים בנשק רב ואמל”ח, גם תקני, כזה שנגנב מצה”ל, וכי הם עוסקים בייבוא סמים מלבנון, סוריה וירדן, ומלבינים את ההון שנצבר באמצעות חנויות “צ’יינג'” להמרת מטבע, שיווק דלק וסחר ברכבי יוקרה.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes