חבט בראשה: הבעל התקשר למשטרה ודיווח שרצח את אשתו

אישה בת 53 נמצאה הבוקר (ראשון) מחוסרת הכרה בביתה ברחוב הנשיא בלוד. חובשים ופראמדיקים של מד”א שהגיעו למקום דיווחו כי האישה אותרה ללא סימני חיים עם סימני אלימות ונאלצו לקבוע את מותה במקום.

בתוך כך, שוטרי תחנת לוד פתחו בחקירת נסיבות המקרה ועצרו גבר במקום, לאחר שהוא חייג למשטרה ודיווח שרצח את אשתו. על פי החשד, הבעל חבט בראשה של האישה עם משקולות, ומיד לאחר הדיווח למשטרה הגבר עזב מיד לאחר מכן את הבית. החשוד, תושב לוד בשנות ה-50 לחייו ובסיום חקירתו הוא יובא בפני בית המשפט בבקשה להאריך מעצרו. לבני הזוג שלושה ילדים בשנות העשרים והשלושים לחייהם.

כזכור, זהו רצח נוסף בלוד בימים האחרונים, כאשר בשבוע שעבר לידר סויסה בת 33, נמצאה ללא רוח חיים בחדר המדרגות בבניין מגוריה ברחוב סן מרטין בלוד. צוות מד”א שהגיע למקום איתר אותה ללא דופק ונאלץ לקבוע את מותה. על פי החשד, הוא הותקפה על ידי השכן שלה בידי מוט ברזל.

להלן הודעת ארגון משפחות נרצחים ונרצחות: “שוב התעוררנו לידיעה  על רצח נוסף של אישה על ידי בעלה. שוב נותרו ילדים יתומים. על הממשלה לנקוט בצעדים מידיים למיגור הטרור האזרחי המופנה כלפי נשים וליישם במלואה את התכנית שכבר גובשה  וממתינה רק ליישום.  הגיעה העת שהמדינה תפסיק לגלות אוזלת יד בכל הנוגע לחייהן של הנשים, ותשקיע את כל המשאבים הנדרשים לטיפול בגברים על כל רצף האלימות. אנו מביעים תנחומים לילדים ולמשפחה”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes