ברקוביץ’ התעמת עם עיתונאי רגע לפני שפוטר: “אפס, סמרטוט רצפה”

עירוני קרית שמונה הפסידה הערב (שבת) 2:0 למכבי חיפה וירדה בחזרה מתחת לקו האדום, אבל זו ממש לא הייתה הדרמה הגדולה של הערב בקבוצה הכי צפונית בליגת העל. בריאיון אחרי המשחק המאמן ניר ברקוביץ’ דיבר על המצב הקשה בו קיבל את הקבוצה והזכיר את שמו של מנחם קורצקי שאותו החליף, לאחר מכן התייצב למסיבת העיתונאים ובה קילל את העיתונאי איציק אהרונוביץ’ מ”רדיו חיפה” כשהשניים התעמתו ודקות ספורות לאחר מכן גם הוחלט לפטרו, כמעט חודשיים אחרי שהגיע לקרית שמונה.

כשנשאל מדוע הוא עצבני, אמר ברקוביץ’ ממש בתחילת מסיבת העיתונאים: “אני לא עצבני על המשחק, אלא על זה עם הכובע, הסמרטוט רצפה הזה”.

ברקוביץ’ לא עצר והמשיך אחרי שאהרונוביץ’ הגיב: “סע, סע מפה, סע, יא אפס. גם ברק בכר הפסיד שני משחקים או עשה תיקו ואתה מלכלך עליו. תתבייש לך, מה אתה קשור לכדורגל?!”.

אהרונוביץ’ לא נשאר חייב והשיב: “לא קשור לכדורגל, אבל את הפועל חיפה ניסיתי לסדר לך כשביקשת. את המשחק הראשון בקריירה אני סידרתי לך. חתיכת אפס. יאלה, לך הביתה, עוף”.

ברקוביץ’ ענה “מי אתה בכלל שאתה תסדר לי?”, ומיד אחר כך קם ועזב את חדר מסיבת העיתונאים. דקות ספורות אחר כך, כאמור, הוא פוטר?

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes