ח”כ רוטמן: צריך להכניס את מנדלבליט לכלא בעקבות דבריו ב”עובדה”

ח”כ שמחה רוטמן מטעם הציונות הדתית התייחס הבוקר (שישי) בראיון ל-103FM לדבריו של היועץ המשפטי לממשלה לשעבר, אביחי מנדלבליט, בראיון אמש לאילנה דיין בתוכנית “עובדה”. לטענתו, מנדלבליט צריך להיכנס לכלא. “בן אדם שמדבר על תיקון מערכת המשפט ומשתמש בטרמינולוגיה של דם ברחובות הוא בן אדם חסר אחריות שקורא להמרדה, שמסית, והעובדה שהאדם הזה היה יועץ משפטי היא בושה וחרפה”, אמר.

רוטמן, יו”ר ועדת חוקה חוק ומשפט, הסביר בשיחה עם ניסים משעל מדוע הוא סבור כי היועץ המשפטי לשעבר צריך להיכנס לכלא. “אם יש הצדקה לקידום רפורמה ואהרון ברק בדימוס מדבר על כיתת יורים ויועמ”ש בדימוס מדבר על דם ברחובות, כשמה שאנחנו עושים פה זה לקדם מערכת משפט, הפרדת רשויות והשבת הריבונות לעם. אני צריך להסביר את עצמי? אתה מבין לאיזה עיוות אתה מביא את המדינה? אתה מבין מה אתם עושים?”.

“במקום שאתה תעלה עכשיו מהיום במשך חודשים כמו שעשיתם תמיד בתקשורת כל בן אדם שמתנגד לפסיק הכי קטן ברפורמה שלי ולפני שהוא פותח את הפה תשאל אותו האם אתה מגנה אלימות ודם ברחובות, אתה לא תרשה לו לדבר על מילה אחת לפני שאתה משחיל אותו דרך שרשרת של גינויים, במקום זה אתה מעלה אותי ושואל אותי מה אני עושה? אין לך בושה?”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes