בדרך לחופה: הבשורה המשמחת שקיבל בני גנץ

למרות המצב, יש גם שמחות קטנות במחנה הממלכתי. נגה, בתם של רויטל ובני גנץ, תתחתן בקרוב עם בחיר לבה. מטעמו של ח”כ גנץ נמסר: “בני מוסר תודה על הברכות”.

באירוע הגמר שהתקיים בראשון וחתם את הסמסטר הראשון במועדון הסטודנטים החדש שנפתח לראשונה בארץ: Leaders Club, מיסודה של קבוצת לוריאל ישראל ואוניברסיטת רייכמן, תחת ביה”ס ליזמות ע”ש אדלסון, זכו שלושה סטודנטים במקום הראשון וקטפו נסיעה למטה לוריאל העולמי בפריז, לסדרת פגישות עסקיות. ניצח על האירוע: אלי שגיב, מנכ”ל לוריאל ישראל.

ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, נפגש עם היו”ר והבעלים של הפועל לב ירושלים כדורסל נשים, ד”ר נטע אבוגוב, והביע התעניינות רבה במצב הקבוצה והאפשרויות של העירייה לסייע לקבוצה, שעומדת לעלות לליגת העל.

משה רונן, לשעבר הכתב המשפטי של עיתון “ידיעות אחרונות”, ביקש לחזור להיות חבר באגודת העיתונאים בת”א, לאחר שנטש אותה לפני כעשר שנים. אז הוא עזב בעקבות הצטרפות לארגון העיתונאים, שם היה פעיל מאוד נגד אותה אגודת העיתונאים בת”א, שאליה הוא מעוניין להצטרף היום. ועדת החברים של האגודה המליצה לא לקבלו, והנהלת אגודת העיתונאים קיבלה את המלצת ועדת החברים ואישרה פה אחד לדחות את בקשתו.

משה רונן, מודה ועוזב לא ירוחם?

״אכן ביקשתי לחזור ולהיות חבר באגודת העיתונאים שבה הייתי חבר במשך עשרות שנים. לא ידוע לי שסורבתי. לא נמסרה לי שום תשובה לבקשתי. אני גמלאי של ‘ידיעות אחרונות’. רוב חברי אגודת העיתונאים בת”א הם, לצערי, גמלאים, משום שהאגודה כמעט ואינה מייצגת היום עיתונאים פעילים. בעבר שימשתי במשך שנים רבות, בהתנדבות מלאה, כנשיא בית הדין לערעורים של האגודה, וכנציג שלה בוועדת החוקה, חוק ומשפט של הכנסת. אינני רואה שום סיבה – פרט לעוינות פרטית ואישית – להחלטה שלא לאשר את חברותי מחדש באגודה. אין סתירה בין חברות באגודה לחברות בארגון העיתונאים והעיתונאיות״.

מאגודת העיתונאים נמסר: ״אנחנו לא נותנים דיווחים על בקשות של חברים או חברים לשעבר״.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes