“ריאל רוצה לנצל את המצב ולחטוף את הולאנד”

האם אנחנו בדרך לסימנים ראשוניים להשלכות שמנצסטר סיטי עומדת בפניהן? על פי דיווחים בספרד, אם התכולים ייענשו בחומרה ולא ישחקו שנה הבאה בליגת האלופות, בין אם בעקבות עונש או בעקבות אי ההגעה לאחר הורדת נקודות, ולחטוף לאנגלים את אולי השחקן הכי טוב בקבוצה, ארלינג הולאנד.

מונדו דפורטיבו דיווחו שהבלאנקוס עוקבים מקרוב אחרי ההתפתחויות של הסיטיזנס ואחרי שבמשך תקופה לא קצרה רצו להנחית את הנורבגי האדיר אצלם, מאמינים שחוסר השתתפות של סיטי במפעל הטוב ביבשת יגרמו לחלוץ לחשב מסלול מחדש. באס לא הזכירו שמות של מועמדות, אך מיישרים קו שיהיה קשה מאוד להשאיר את מלך שערי הליגה האנגלית בקבוצה, אם קבוצתו לא תשתתף בצמפיונס ליג.

אלופת ספרד ואירופה גם רואה את מצב הפציעות של בנזמה ואחרי שלא הביאה מחליף ראוי לצרפתי, חושבת כבר על היום שאחרי זוכה כדור הזהב האחרון ולא פוסלת שהיורש יהיה הולאנד, שלא מפסיק לחורר רשתות בפרמייר ליג. החבורה מבירת ספרד מאמינה שהמצב אצל קבוצתו של פפ גווארדיולה גם שם אותה בעמדה הכי טובה להנחית את גוד בלינגהאם, כל זאת כמובן אם אכן האנגלים ימצאו כאשמים.

ארלינג הולאנד חוגג. יגיע לבירת ספרד? (רויטרס)

באותו נושא, אך במדינה אחרת, גם באיירן מינכן לוטשת עיניים לעבר הבעיות של אלופת אנגליה ומאמינים שיוכלו לקנות באופן רשמי את זואאו קנסלו, שמרשים מאוד בהופעות הראשונות שלו אצל הבווארים, בסכום שהוא פחות מאופציית הקנייה הרשומה בעסקת ההשאלה (70 מיליון אירו). אגב, המנהל המקצועי של באיירן, חסן סליהמיציץ, אישר שקבוצתו השאילה את המגן הנהדר ללא שום תמורה.

זואאו קנסלו חוגג עם שחקני באיירן מינכן (רויטרס)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes