רוג’ר ווטרס הקליט לבדו מחדש את The Dark Side of the Moon של פינק פלויד

על רקע הביקורות הקשות שספג חבר להקת פינק פלויד, רוג’ר ווטרס – בין היתר בעקבות התבטאויותיו האנטישמיות שהביע במהלך השנים – חושף חבר הלהקה כי הקליט בעצמו גרסה חדשה לאלבום The Dark Side of the Moon משנת 1973. 

את הגילוי המפתיע חשף ווטרס באתר הרשמי שלו, כאשר פרסם הבוקר (ה’) את הריאיון המלא לעיתון הגרמני “ברלינר צייטונג”. “הקונספט החדש של האלבום אמור לשקף את משמעות העבודה שלי ולחשוף את הלב והנפש של האלבום, במובן הרוחני והמוזיקלי”, אמר.

כידוע, The Dark Side of the Moon, האלבום השמיני של פינק פלויד, נחשב לאחד מהאלבומים המצליחים של הלהקה ולאבן דרך בהיסטוריה של מוזיקת הרוק, עם מכירות של כ-45 מיליון עותקים ברחבי העולם. “אני היחיד ששר את השירים שלי בהקלטות החדשות, אין שום סולואים של גיטרות רוק”, ביקש המוזיקאי להבהיר בריאיון, והוסיף כי גרסת הסולו החדשה שלו לאלבום צפויה לצאת כבר בחודש מאי הקרוב.

במרוצת השנים ווטרס הפך למזוהה עם תנועת ה-BDS, כאשר הוא מרבה לגנות את ישראל ואף קורא לאמנים לא להופיע בארץ. בתחילת השבוע הוא עורר שוב סערה כשכחלק מאותו ריאיון ל”ברלינר צייטונג” השווה את ישראל לגרמניה הנאצית. “כן, ברור. הישראלים מבצעים רצח עם”, השיב כשנשאל אם הוא עומד מאחורי דבריו. “דרך אגב, זה כמו שבריטניה עשתה במהלך התקופה הקולוניאלית שלנו”. בתגובה לכך, הגיבו בטוויטר חברו ללהקה דייוויד גילמור ובת זוגו, פולי סמסון, שכינו אותו: “אנטישמי, מיזוגן וסנגור של פוטין”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes