“מחאת המילואימניקים”: אבנים הושלכו לעבר הצועדים באזור ירושלים | תיעוד

צעדת המילואימניקים נגד המהפכה המשפטית מלטרון לבירה נמשכת בהשתתפות כ-2,000 מפגינים. צעיר נעצר בחשד שיידה אבנים לעברם ליד קריית יערים, לא היו נפגעים. מחר תגיע המחאה לבית המשפט העליון בירושלים

כ-2,000 בני אדם המשתתפים ב”מחאת המילואימניקים” נגד המהפכה המשפטית המשיכו היום (חמישי) בצעדה לעבר ירושלים. בדרך הושלכו לעברם אבנים, לא היו נפגעים וחשוד במעשה נעצר.

המשתתפים צעדו היום מאזור אנדרטת הלוחמים לכיוון מחלף חמד, שם הם צפויים לחסום את כביש 1. כמה אבנים הושלכו לעבר הצועדים כשחלפו באזור קריית יערים. האבנים נפלו בסמוך לצועדים ואיש לא נפגע. 

המשטרה עצרה תושב בית שמש בן 18 בחשד ליידוי האבנים. הוא אותר על ידי השוטרים כשהסתתר בקרבת מקום ונלקח לחקירה בתחנת משטרה. 

הצעדה יצאה אתמול מלטרון והיא צפויה להסתיים מחר בסביבות השעה 12:00 בצהריים ברחבת בית המשפט העליון בירושלים. כשיגיעו לשם יקיימו הצועדים הפגנה.

סא”ל (במיל’) רון שרף (50), ממובילי המחאה, אמר כי “המצב שלנו מצוין, אנחנו בדרך לירושלים. אנחנו בכמות אדירה של אנשים הולכים באווירה טובה ונחושים. נחושים להגיע לירושלים, לעורר הד ציבורי ולהשפיע על אנשי הקואליציה שעוד לא התעשתו ולעצור את ההפיכה המשטרית”. 

שרף הוסיף כי “אני מאמין שההתעוררות העממית הזאת תצליח. זה גם הלך הרוח פה של כולם. יש פה אנשים מכל היחידות. זה עממי וחזק מאוד. שיהיו מוכנים לקראתנו בירושלים”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes