יהיה לוהט: ביקושים גבוהים לאביזרים ואמצעי מניעה לקראת יום האהבה

יום האהבה, ובשמו הלועזי “ולנטיינס דיי” הוא הזדמנות לישראלים רבים לציין יום זה בחגיגות ומחוות רומנטיות שלא מביישות אף דייט אופציונלי.

הארוחות הרומנטיות, המתנות והבילויים, בהחלט מעניקים תחושת חג ואף רבים מאתנו לוטשים עיניים כבר כמה זמן אל חנויות הראווה, מפשפשים באפליקציות השונות וחושבים מה לקנות ולפנק את בן/בת הזוג.

ביקוש צפוי: תכשיטים, בשמים, אופנה

על פי נתונים של ‘זאפ השוואת מחירים’, מוצרי טיפוח כמו בשמים, איפור, טיפוח הציפורניים וסבונים הציגו גידול ממוצעשל כ-40% בביקוש, כאשר בעולם הבשמים, המותג האהוב על נשות ישראל הוא Chanel, ואחריו Dior ו-Narciso.

שלושת המותגים הללו מהווים כ-18% מכלל הביקוש בקטגוריה, בעוד שקטגוריות אופנה וטקסטיל עם מוצרים כמו מצעים למיטה, תיקים ונעליים, רשמה עלייה של כ-20%.

כצפוי, גם הביקוש לתכשיטים זינק בעשרות אחוזים (40%), כאשר זהב צהוב הוא החומר המוביל בקטגוריה (40% מהביקוש), לפני זהב לבן (20%) וכסף (15%).

מעלים את רמת האינטימיות

יחד עם המוצרים היותר קונבנציונאליים, בזאפ מזהים עלייה מפתיעה בביקוש למוצרים פחות צפויים כמו מוצרי ואביזרי יין עם גידול של כ-60% בביקוש, מכשירי עיסוי (עם עליה של כ-30%) וכן הקטגוריה הכי מפתיעה, מוצרים למבוגרים כמו אביזרי מין ואמצעי מניעה, שרשמו גידול ממוצע של כ-50% בביקוש הגולשים.

בעולם המתנות לגברים, שעוני המותג Casio וסדרת G-Shock המוקשחת מככבים עם 23% מהביקוש בקטגוריה.

גם קונסולות משחקים הן מתנה נחשקת לגבר והיא רושמת עליה מרשימה של 34% בביקוש בשבוע שלפני וולנטיינס, כאשר Playstation של סוני מוביל את הביקוש, ואחריו הקונסולות הניידות של ניטנדו ו-Xbox של מיקרוסופט.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes