תושב גבעתיים הורשע בהטרדה מינית של שרה נתניהו – ויפצה אותה ב-800 שקל

בית משפט השלום בתל אביב הרשיע היום (רביעי) את בועז דרורי, בן 56 מגבעתיים, שהודה במסגרת הסדר טיעון בעבירה של הטרדה מינית בעקבות פוסט בטוויטר על רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו. השופט ירון גת גזר על דרורי חודשיים מאסר על תנאי וכן פיצוי בסך 800 שקל לנתניהו, תוך שהוא מתחשב במצבו האישי והכלכלי ובעובדה שהדברים לא נאמרו ישירות מולה.

דרורי הודה והורשע בכך שבמהלך חודש מרץ 2019 הוא פרסם בחשבון הטוויטר שניהל תחת הכינוי “drori boaz”, שאחריו עקבו כאלף גולשים, ציוץ שבו כתב: “אני כל כך פטריוט עד שמרגיש חובה לאומית להעמיד את שרה נתניהו על … ואז בעוצמה יהודית ובנחישות ציונית … מאחור”.

הפרקליטות טענה בשלב הטיעונים לעונש כי “אין להקל ראש במעשים המיוחסים לנאשם. הנאשם בחר להתייחס בפלטפורמה על מנת להפנות למתלוננת ביטוי מבזה ומשפיל ביחס למיניותה. הפרסום האמור פורסם ברבים. במציאות של ימינו מתאפיינת נגישות לפלטפורמות ואל לנו כחברה להסכים לביטוים פוגעניים בפלטפורמות אלו”.

הסנגור הצהיר כי דרורי מצטער שהדברים נכתבו באופן שבו נכתבו, וכי החליט לא לנהל את התיק כדי לא לעשות ממנו “קרקס תקשורתי” וגם מתוך הבנה של חומרת הדברים. הסדר הטיעון כלל רק הסכמה לעניין עונש המאסר על תנאי. כתב האישום לא תוקן במסגרתו ודבר ההסדר הובא לידיעתה של שרה נתניהו. התיק נוהל על ידי עו”ד אור ארבר ממחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes