מוכנה לנצנץ? המותג הקוריאני SO.KO מתרחב בתחום אביזרי הטיפוח

קטגוריית אביזרי הטיפוח רושמת מתחילת השנה גידול דו ספרתי וכעת, מחזק את התחום, המותג הקוריאני SO.KO שמתרחב ומשיק מגוון חדש של אביזרי טיפוח לגוף ולפנים עם דגש על מוצרים שיגרמו לנו לפנות לעצמנו זמן להרגעות והפחתת לחצים לצד יצירת מראה זוהר מלא בזוהר.

המגוון החדש כולל מסכות פנים, מברשת ניקוי פנים בצורת ארנבון, מכשיר עיסוי מסתובב לגוף, מרווה להבערה, באלם סרום רטינול, כיסוי עיניים דמוי פרווה, רפידות עיניים רב פעמיות ועוד.

מבין המגוון החדש מצאנו: כיסוי עיניים רך דמוי פרווה, מכשיר עיסוי דו ראשי לגוף, מרווה להבערה, מכשיר עיסוי מסתובב לגוף, אבן לעיסוי הגוף, רפידות עיניים רב פעמיות, רולר דו ראשי בעל קצה לעיסוי הפנים, מברשת ניקוי פנים בצורת ארנבון, רטיות לחות לאזור שמתחת לעיניים, באלם סרום רטינול מרוכז, מסיכת פנים לוונדר, מסיכת סקראב קפה, פילינג אגוז מלך ומשמש, מסכת ג’ל פיטאיה מנגו, ומסכת קרם פנים שזיף קקדו.

המותג מקוריאה SO.KO (סו.קו) נולד לפני כשלוש וחצי שנים, והוא מזוהה עם קו מינימליסטי בגווני וורוד ולבן. תחת המותג נמכרים מוצרי טיפוח כמו סרומים, רפידות עיניים, מסכות לפנים ולשפתיים, ועוד.

שירן אליצור, מנהלת פיתוח ויבוא מותגים בסופר-פארם: “פתחנו את השנה עם עלייה ממשית בביקוש לאביזרי הטיפוח של המותג SO.KO, וכעת אנו מרחיבים את המגוון עם פיתוחים חדשים כמו באלם סרום רטינול מרוכז, לצד רולרים ואביזרים ייחודיים לעיסוי הגוף המסייע להמרצת הדם”.

הטיפים של SO.KO לשנת 2023

האג’נדה של המותג הקוריאני היא בעיקר לעשות טוב, לנו, לאחרים ולסביבה: לפנות יותר זמן עבור עצמך, להקפיד לעשות על הדרך גם מעשים אכפתיים לסביבה שלך, לתת לפחות מחמאה אחת ביום ולשתות יותר מים.

מגוון המוצרים והאביזרים:

מסכת קרם פנים שזיף – 14.90 שקל

מסכת ג’ל פיטאיה מנגו – 14.90 שקל

פילינג אגוז מלך ומשמש – 14.90 שקל

מסיכת סקראב קפה – 14.90 שקל

מסיכת לוונדר – 14.90 שקל

באלם סרום רטינול מרוכז – 39.90 שקל

רטיות לחות לאזור שמתחת לעיניים – 39.90 שקל

מברשת ניקוי פנים בצורת ארנבון – 9.90 שקל

רולר דו ראשי בעל קצה לעיסוי הפנים – 69.90 שקל

רפידות עיניים רב פעמיות – 19.90 שקל

אבן עיסוי לגוף – 29.90 שקל

אבן עיסוי לגוף לבנה – 34.90 שקל

מכשיר עיסוי מסתובב לגוף – 19.90 שקל

מרווה להבערה – 49.90 שקל

מכשיר עיסוי דו ראשי לגוף – 34.90 שקל

המחירים 10-70 שקל לפריט. ניתן להשיג בסניפים סופר-פארם ובאתר סופר-פארם אונליין

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes