אישה נדקרה למוות בפתח ביתה בלוד, המשטרה עצרה שכן בחשד לרצח

אישה נדקרה למוות בפתח ביתה בלוד, המשטרה עצרה שכן בחשד לרצח

לדברי קרוב משפחה של האישה, לידר סוויסה יפה בת ה-34, החשוד ברצח הטריד את דיירי הבניין. המשטרה הוזעקה למקום בשבוע שעבר עקב סכסוך שפרץ בין השכנים

February 08th, 08AM February 08th, 12PM

אישה בת 34 נדקרה למוות הבוקר (רביעי) בפתח דירתה בלוד. המשטרה עצרה שכן בן 41 שגר בקומה שמתחת לאישה, לידר סוויסה יפה, בחשד לרצח. לדברי מקור שבקיא בפרטים, היה ביניהם סכסוך שכנים והבוקר הוא המתין לה בחדר המדרגות של הבניין ודקר אותה בראשה.

לדברי קרוב משפחתה של סוויסה יפה, אמה חיכתה לה מתחת לבית בשש וחצי בבוקר, וכשהתמהמהה התקשרה לבעלה של סוויסה. הוא פתח את דלת הכניסה לדירה וראה את לידר דקורה בחדר המדרגות.

לדברי קרוב המשפחה, החשוד ברצח הטריד את כל דיירי הבניין. בשבוע שעבר היא התקשרה למשטרה, ושוטרים שהגיעו לבניין דיברו עם שניהם. סוויסה יפה לא הגישה תלונה ושוטר נתן לה את הטלפון שלו כדי שאם תהיה במצוקה תתקשר אליו.

“הוא לא הפסיק לשגע אותה, כל פעם עם משהו אחר”, מספר אדם שגר בשכנות לשניים, “הבנתי שהיא הגישה נגדו תלונה במשטרה”. במשטרה אישרו שהייתה פנייה אחת למוקד 100 שעסקה בבניין באופן כללי ולא הוזכר בה שם החשוד.

אביה, רן סוויסה, אמר הבוקר: “לידר תכננה ללכת הבוקר לטיפולי פוריות. הוא רצח אותה בדם קר. הוא היה מנתק את החשמל, סוגר את המים, דופק בדלת ובורח. ויש הרבה תלונות עליו, הבנתי פה מהשכנים”.

שכנתה של סוויסה יפה סיפרה: “היא רצה במדרגות וצעקה ׳הצילו הצילו׳ וביקשה עזרה. היא ניסתה לפתוח דלתות, כשבאתי לפתוח את המנעול הבחור כבר ברח, ראיתי אותו בעינית של הדלת. כשבאתי אליה היא היתה כבר שכובה. עשיתי לה החייאה עד שמד”א הגיע, ואז הם הכניסו אותה אליי לדירה”.

החובש שמצא את סוויסה יפה סיפר: “ראינו את הפצועה שוכבת בחדר מדרגות כשהיא מחוסרת הכרה וסובלת מפציעות בגופה. היא הייתה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו בביצוע פעולות החייאה ממושכות. לצערנו נאלצנו לקבוע את מותה”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes