מתגייס לעזרה: מחוות רונאלדו לנפגעים בטורקיה

בעקבות האסון שפקד את אדמת טורקיה ואת העם הטורקי, עולם הספורט ועולם הכדורגל בפרט בכל העולם מתגייסים לעזרת המדינה המוסלמית בכל דרך אפשרית. אחד האנשים שעלו על דרך יצירתית ויפה לתרום, הוא אקס יובנטוס ושחקן אטאלאנטה, מריח דמיראל.

בלם נבחרת טורקיה צייץ בחשבון הטוויטר שלו ששוחח עם כריסטיאנו רונאלדו, והשניים חלקו את כאבם המשותף על האסון שפקד את המדינה המוסלמית. בהחלטה משותפת החליטו להעמיד חולצה חתומה של הכוכב הפורטוגלי למכירה פומבית, כאשר כל ההכנסות יועברו ישירות לנפגעי האסון בטורקיה.

בתוך כך, בנוסף ל-CR7, גם חברם לקבוצה לשעבר, לאונרדו בונוצי, הביע את תמיכתו ושיתף בצערו בשיחה עם הבלם הטורקי, ואף הצטרף למאבק התרומות והסכים להעמיד גם הוא את חולצתו החתומה למכירה פומבית, לכל המרבה במחיר.

לאונרדו בונוצי חוגג (רויטרס)

Az nce ile konuştum. Trkiyede yaşananlara ok zldğn syledi. Ronaldonun koleksiyonumdaki imzalı formasını aık artırma usulyle satışa ıkarıyoruz. Aık artırmadan elde edilecek gelirin tamamı deprem blgesinde kullanılmak zere a bağışlanacaktır.

Merih Demiral (@Merihdemiral)

Şimdi de ile konuştum zntsn dile getirdi ve Trkiyenin, insanımızın yanında olduğunu syledi. Ayrıca bir imzalı Juventus forması da kendisinin bağışladığını syledi.

Merih Demiral (@Merihdemiral) מריח דמיראל (רויטרס)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes