“המלון של פולטי” חוזר: ג’ון קליז יככב בסדרת המשך לקלאסיקה הבריטית

גל האתחולים מחדש לא פוסח גם על התוצרת הבריטית. הקלאסיקה של ג’ון קליז, “המלון של פולטי”, צפויה לחזור לגלגול עדכני יותר מ-40 שנה אחרי שהסדרה המקורית הגיעה לסיומה. קליז עצמו יככב לצד בתו קמילה קליז, והשניים צפויים גם לכתוב את הסדרה.

“המלון של פולטי” תעקוב אחר בזיל פולטי המוגזם, הציני והמיזנתרופי, בגילומו של ג’ון קליז, בעודו מנסה לנווט את דרכו בעולם המודרני. פרטי העלילה נשמרים ברובם תחת מעטה חשאיות, אבל מה שכן ידוע הוא שבמרכז הסיפור תעמוד מערכת יחסים של בזיל עם בת שזה עתה גילה שיש לו, והצמד מתגרה בגורלו וחובר כדי לנהל מלון בוטיק.

מחפשים המלצות או רוצים להמליץ על סדרות חדשות? רוצים סתם לדבר על טלוויזיה? הצטרפו לקבוצה שלנו בפייסבוק, שידור חופר

“המלון של פולטי” המקורית שודרה במשך שתי עונות קצרות בלבד – שישה פרקים כל אחת – בין השנים 1975 ל-1979, אבל נחשבת לאחת הקומדיות הבריטיות הטובות ביותר בכל הזמנים, ואף דורגה כטובה ביותר במספר רשימות. הסדרה, שנכתבה על ידי קליז וקוני בות’, רעייתו בעת העונה הראשונה, עקבה אחר מנהל המלון האומלל פולטי וצוות דמויות מצחיק שכללו את המלצר הספרדי האגדי מנואל (אנדרו סאקס), אשתו השתלטנית של בזיל, סיביל (פרונלה סקייל) והחדרנית שלהם פולי, בגילומה של בות’.

ג’ון קליז התגלה פרץ כמובן כחלק מכנופיית מונטי פיית’ון, ומעבר לכך כיכב בסרטים כמו “דג ושמו וונדה”, סרטי “הארי פוטר”, סרטי “ג’יימס בונד” החדשים, ובשורה ארוכה של תפקידי דיבוב, בכללם ב”שרק” ו”פינוקיו”. בשנים האחרונות הוא אינו חוסך את דעתו השלילית בנוגע לתרבות הביטול, ואף יוצר סרט תיעודי על הנושא עבור ערוץ 4 הבריטי.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes