“הבטיחו לי שזו תרופת פלא”: שחקן היורוליג הושעה לשנתיים וחצי

כמעט שנה לאחר שנכשל בבדיקת סמים, קונסטנטינוס מיטוגלו ממילאנו ספג עונש כבד. הפורוורד היווני יוכל לערער לבית הדין העליון של פיב”א, ואם יידחה יוכל לפנות גם ל-CAS

כמעט שנה לאחר שנכשל בבדיקת סמים בסיום משחק יורוליג מול פנאתינייקוס, שחקנה של אולימפיה מילאנו, קונסטנטינוס (דינוס) מיטוגלו – לפחות על-פי מספר דיווחים – ספג עונש כבד: השעיה לשנתיים וחצי מהמגרשים.

היווני, כזכור, ספג במרץ האחרון השעיה מיידית על-ידי הנהלת היורוליג עד לסיום הליך הבדיקה, שהסתיים עתה עם קביעה חד משמעית: מיטוגלו נטל חומר שאסור לשימוש לפי WADA (הסוכנות העולמית למניעת סימום בספורט).

אתר SDNA היווני דיווח היום (שלישי) כי החומר שנטל מיטוגלו נחשב לאחד החזקים ביותר ברשימת החומרים האסורים של WADA. יש לציין כי למרות שמיטוגלו בן ה-26 שיתף פעולה בחקירה, נגזר עליו עונש כבד ולא ברור האם בכלל יחזור בעתיד למגרשים.

הפורוורד היווני יוכל לערער לבית הדין העליון של פיב”א, ואם יידחה יוכל לפנות גם ל-CAS (בית הדין לבוררות בספורט). “הרופאה הבטיחה לי שהטבליות הן ‘תרופת פלא’ מרוסיה”, העיד מיטוגלו על-פי הפרוטוקולים שפורסמו היום בתקשורת היוונית. “היא נתנה לי סרום שקוף. אחרי ששאלתי אותה על כך, היא ענתה לי שהסרום הזה יעזור לטהר את הגוף שלי”.

יש לציין כי כבר לפני מספר ימים פורסם כי אותה רופאה חשודה באספקת סמים למספר ספורטאים, שחקנים ומגישי טלוויזיה ביוון ונעצרה על ידי המשטרה המקומית.

מיטוגלו בן ה-26 הגיע למילאנו בתחילת העונה שעברה לאחר ארבע שנים בפנאתינייקוס. ב-13 משחקי יורוליג אשתקד הוא העמיד ממוצעים של 7.6 נקודות, 4.2 ריבאונדים ו-1.2 אסיסטים.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes