קרן פלס: “איבדתי סיבה לחיות והייתי מאוד בסדר עם זה, הבנתי שנגמר”

בשנה האחרונה, שישה מפורסמים שכולנו מכירים לחצו “רקורד” על המצלמה מדי בוקר, ותיעדו את החיים שלהם – את הרגעים היפים, האמיתיים, הטובים וגם את אלו שפחות. הכואבים, העצובים והכועסים. את כל הטוב הזה אנחנו נראה ממש בקרוב על המסך בעונת העשור של הדוקו-ריאליטי “מחוברים” (HOT).

הבוקר (א’) נערכה הפרמיירה החגיגית של התוכנית, כשהראשון להגיע היה מיקי בוגנים, שלמרות השנים הרבות שלו בתעשיית הבידור, לא סיגל לעצמו התנהגות של דיווה והגיע בזמן שנקבע. “אני לא טאלנט נשמה, אני מוכר תחליבי רחצה, לא לשכוח את זה בסופו של יום”, הזכיר לנו כשלא הצלחנו להסתיר את הבעת הפנים המופתעת.

משתתפת נוספת בתוכנית היא שדרנית הרדיו הדר מרקס, שהבהירה שהיא לחוצה מאוד מהמעמד, אבל לא מצטערת על כלום. “כאשר אבדנו, אבדנו. צילמתי, נתמודד. אין לי במה להתבייש. כשניגשתי לזה אמרתי שאין לי מה להסתיר, שהאמת תהיה גם בטלוויזיה וב-VOD ואני לא מתחרטת על שום דבר”.

הדוגמנית יעל שלביה, שלאחרונה נחשבת לאחד השמות המסקרנים ביותר בתעשייה, משתתפת גם היא בתוכנית. למקרה שתהיתם, לפרמיירה היא לא הגיעה עם החבר, הזמר עומר אדם, שנמצא הרחק בדובאי. “זה טו מאץ’ בשבילו”, אמרה והבהירה שאמה נמצאת איתה – אבל לא רוצה להתראיין. “זו פעם ראשונה שאני מביאה אותה להשקה. זה לא מעניין אותה, זה לא העולם שאני באה ממנו, פשוט הפעם זה הרגיש לי שהיא חלק מהדבר הזה”.

משתתפת נוספת שצפויה לרגש אותנו היא אורנה בנאי, שבחודש דצמבר האחרון הלך לעולמו אביה, השופט בדימוס יצחק בנאי. “זו פיסת חיים שתישאר איתי לנצח”, אמרה בנאי לאחר שצפתה בפרק בו מופיע אביה. “לצפות היום בפרק שאבא שלי היה בו זה מאוד קשה. מאוד קשה לראות אותו חי”, הוסיפה הקומיקאית. “קיבלתי מתנה ואני מעניקה מתנה ומקווה שאנשים שיצפו בזה, יוכלו להזדהות עם רגעים של כאב ואנושיות”.

ומה עוד גילתה בנאי במהלך הצילומים? ובכן, את מה שכולנו כבר יודעים שנים: “גיליתי שאני אדם מצחיק בחיים. האינטראקציה עם החברה מצחיקה, עם אמיר, עם ההורים. יש רגעים מאוד קומיים ורגעים של המון כאב אבל זה החיים עצמם”. 

קרן פלס, שבחרה להגיע לבדה בטענה שהיא מעדיפה לחסוך ממשפחתה את החרדה, סיפרה על ההחלטה להיחשף ככה, אחרי כל כך הרבה שנים בתעשייה. “שכבתי על הגב הרבה זמן, איבדתי סיבה לחיות. הייתי מאוד בסדר עם זה, באמת, תודה רבה. הבנתי שנגמר”. 

כזכור, באוגוסט 2021 חשפה הזמרת כי התמודדה עם מחלה נוירולוגית קשה, בעקבותיה אושפזה. “נועם והילדים כבר טסו לחופשה ומחר אני מצטרפת. לא מסוגלת להתכופף לאייפון כדי לבדוק באיזו שעה. מורידה את הכיסא באוטו אחורה, עד כמה שאפשר, עדיין אין הקלה, העורף קשה כמו אבן, לחץ בעיניים, ברכות, בלון מתפוצץ. תכף האוזניים יפקעו לי מהראש”, שיתפה. 

את באמת חשבת שאת הולכת למות?

“את על הגב, לא יכולה לזוז, ואני אדם נורא יצירתי וחופשי, וברגע שהילדים שלי הסתכלו עליי והמשיכו הלאה, אני לא יכולה לקום לפסנתר לכתוב, לא יכולה להביא להם מים, רק מכבידה על כולם, רק מצערת, והמצלמה הייתה יכולה להראות”.

עוד הגיעו: אורי ששון, שמשתתף גם הוא בתוכנית, המלהקת אמירה בוזגלו שהגיעה יחד עם בעלה משה, בל אגם, שהגיעה לתמוך בבסטי בוגנים ועוד. ומה היה לכוכבים של הערב לומר על המצב הפוליטי? צפו בווידיאו שבתחילת הכתבה!

צילם ועוד לא הצליח למכור דוקו ריאליטי על עבודתו של צלם פפראצי לאף גוף שידור: אמיר מאירי

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes