פלוס500 קיבלה רישיון רגולטורי לפעול בדובאי

פלוס500 היא החברה הישראלית הראשונה אשר מקבלת את הרשיון הרגולטורי מרשות השירותים הפיננסים של דובאי. רישיון זה מהווה הזדמנות ממשית לצמיחה בעלת פוטנציאל רב, ומאפשר לקבוצת Plus500 להרחיב את פעילותה ולהציע את שירותיה ללקוחות ברחבי איחוד האמירויות.

דוד צרויה, מנכ”ל Plus500 מסר: “קבלת הרישיון הרגולטורי החדש מטעם רשות השירותים הפיננסיים של דובאי מהווה אבן דרך משמעותית עבורנו. הרישיון יאפשר לנו להציע את הטכנולוגיה החדשנית והאינטואיטיבית שלנו לקהל הלקוחות בשוק הצומח של איחוד האמירויות.

זהו צעד נוסף למימוש החזון והתוכנית האסטרטגית שלנו להרחיב את פעילותנו לשווקים נוספים ולפתח פתרונות ומוצרים טכנולוגיים נוספים. מאז שנת 2020 הוספנו רישיונות חדשים בארה”ב, ביפן, באסטוניה, באיי סיישל וכעת גם באיחוד האמירויות, חלקם באמצעים אורגניים וחלקם באמצעות רכישות.

כעת אנו מחזיקים בפרוטפוליו של שנים עשר רישיונות רגולטוריים בינלאומיים המקנים לקבוצה בסיס רגולטורי-עסקי איתן לצד מגוון של מוצרי מסחר ופתרונות טכנולוגיים ללקוחות פרטיים ועסקיים”.

אודות פלוס500

פלוס500 הנסחרת ברשימה הראשית בבורסה לניירות ערך של לונדון, היא קבוצת פינטק גלובלית, המספקת מגוון פתרונות ומוצרים פיננסים, מפתחת ומפעילה פלטפורמות מסחר.

הפלטפורמות זמינות בלמעלה מ-50 מדינות וב-30 שפות. הקבוצה מחזיקה ברישיונות רגולטורים באנגליה, אוסטרליה, קפריסין, ישראל, ניו זילנד, דרום אפריקה, סינגפור, איי סיישל, ארה”ב, אסטוניה, יפן ואיחוד האמירויות. פלטפורמות הקבוצה מאפשרות מסחר במגוון כלים פיננסים, לרבות חוזי הפרשים (CFDs), מניות, חוזים עתידיים ואופציות על חוזים עתידיים.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes