עצים קרסו ובת 13 נפצעה, דוד חשמל עף ופער חור בתקרה: הסערה “ברברה” הגיעה

הסופה כאן: באור יהודה נפצעה נערה קל מקריסת עץ, בחיפה קרס עץ על רכב. בטירת כרמל דוד חשמל וקולט עפו מבית, ופערו חור בתקרת הדירה

“ברברה” כבר כאן: במרכז עדיין לא ירד היום גשם, אבל הרוחות העזות כבר גרמו לקריסת עצים ולנזקים לבתים. בת 13 נפצעה היום (שני) באורח קל מעץ שקרס ברחוב אור יהודה, גם בחיפה ובגבעתיים קרסו עצים ובטירת כרמל חור נפער בתקרת בית. 

הנערה שנפצעה באור יהודה מקריסת העץ פונתה על ידי צוות מד”א לבית החולים שיבא שבתל השומר. בחיפה העץ קרס על רכב. בטירת כרמל בעקבות הרוח החזקה עפו הדוד החשמלי והקולט מגג בית ברחוב יוספטל, ופערו חור בתקרת דירה בקומה העליונה. לוחמי האש מתחנת חיפה ניתקו את הדירה ממקורות האנרגיה. 

הסערה שהגיעה מיוון ומטורקיה הביאה עמו רוחות עזות, ומשבי הרוח היום עשויים להגיע אף ל-70 עד 100 קמ”ש. ביממה האחרונה ירדו גשמים רק באזור הצפון, שיא הגשם נמדד במרום גולן שבצפון הרמה – 18 מ”מ. אבל בשעות הבוקר המאוחרות ייתכן גשם גם במרכז, וקיימת סכנת הצפות. בחרמון יוסיף לרדת שלג כבד. 

מחר יהיה קר מאוד, היום הקר ביותר השנה, והגשם ימשיך לרדת. בחרמון יוסיף לרדת שלג כבד, ושלג יירד גם בפסגות הרי הגולן. ביום רביעי עדיין יירד גשם, אבל הרוח תהיה חלשה יותר. יהיה קר מאוד, ויוסיף לרדת שלג בחרמון, וייתכן שגם בפסגות הגולן. משעות אחר הצהריים ההפוגות יתארכו והגשם ייחלש בהדרגה. ביום חמישי כנראה לא יירד גשם, אבל יהיה קר.

עקב מזג האוויר הקשה באיסטנבול בוטלו טיסות לשם. כבר אתמול בשעות הצהריים – יממה לפני רעידת האדמה העזה – נמסר על ביטול הטיסות.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes